کافیست در همین دنیای مجازی کلمه رژیم یا لاغری را جست و جو کنید تا با انواع و اقسم برنامه های کاهش وزن مواجه شوید که به شما وعده می دهند که می توانند شما را به وزن ایده آلتان برسانند اما اگر یکی از سه نشانه زیر را داشتند بهتر است دورشان را برای همیشه خط قرمز بکشید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

اگر درگیر و دار رژیم گرفتن هستید و نمیدانید چه رژیمی درست است در این باره تامل کنید. اگر یکی از سه نشانه زیر را داشتند بهتر است دورشان را برای همیشه خط قرمز بکشید.

1. رژیمی که هیج جایی برای زیاده روی باقی نمی گذارد

همه ما دوست داریم که گاهی وقت ها به بعضی خوراکی ها که می دانیم چاق مان می کنند، اما دوست شان داریم، ناخنک بزنیم. اگر رژیم غذایی کاهش وزن شما جلوی چنین چیزی را بگیرد و به شما یاد ندهد که چطور باید تنقلات را در رژیم تان جایگزین کنید (به طوری که به اصل کالری که باید دریافت کنید، لطمه نخورد)، اصلا کاربردی نیست و بهتر است اصلا این برنامه غذایی را شروع نکنید. علاوه براین مطالعات نشان داده خوردن کربوهیدرات باعث افزایش ترشح هورمون سیری در بدن و افزایش انرژی می شود که بدن طی 24 ساعت می سوزاند.

2. رژیمی که کاملا مایع است


اشکالی ندارد که برای صبحانه اسموتی بخورید، اما اگر قرار باشد به جای ناهار، شام و میان وعده هم مایعات بخورید، قطعا یک پای رژیم تان می لنگد. در این رژیم ها نیاز شما به کالری و انواع ویتامین ها و املاح هم تامین نمی شود و به مرور ممکن است دچار سوء تغذیه شوید. این نکته درگوشی را هم به خاطر داشته باشید که این رژیم ها ریسک ذره خواری را افزایش می دهند و حتی می توانند منجر به چاقی شوند.

3. رژیمی که شامل غذاهایی است که از آنها متنفرید


اغلب ما ترجیح می دهید به جای یک پیش دستی کلم، یک عدد دونات یا یک تکه شیرینی بخوریم و این غیرطبیعی نیست، اما اگر قرار باشد رژیم شما را مجبور به خوردن غذاهایی کند که از خوردن شان متنفرید (اصلا چرا رژیم به شما اجازه نمی دهد خودتان نوع غذای مصرفی تان را انتخاب کنید؟!)،، در هر وعده غذای نارضایتی تان افزایش پیدا می کند و بالاخره به جایی می رسید که عطای رژیم را به لقایش می بخشید و فرار می کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.