نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

رژیم غذایی خاص برای تعیین جنسیت فرزند

میخواهم فرزندم پسر شود.

پرسش: 9 ماهه ازدواج کردم میخوام اقدام به بارداری کنم برای تعیین جنسیت سوال داشتم میخوام بچه ام پسر شه میشه بگید چه اقداماتی باید انجام بدم و چه چیز هایی بخوریم من و شوهرم؟
پاسخ

پاسخ: روش تغذیه در تعیین جنسیت فرزند یک روش کاملا دقیق و برنامه ریزی شده نمی تواند باشد. چراکه یک اشتباه می تواند روند را تغییر بدهد. در روش تعیین جنسیت فرزند به کمک تغذیه دو تا سه ماه قبل از باردار شدن باید این رژیم را شروع کرد. رژیم غذایی مادر فقط حائز اهمیت است اما برای سهولت کار توسط مادر، از پدر هم خواسته می شود که مادر را همراهی کند. این روش بر مبنای تغییر یون ها در بدن و تغییر محیط رحم به سمت اسیدی یا قلیایی شدن است که شرایط را برای پذیرش کروموزوم x یا y پدر فراهم می کند. یکی از مهم ترین شرایط در این روش آن است که شما بلافاصله بعد از این ٢-٣ ماه باردار شوید!!! اگر چنین نشود باید رژیم غذایی خود را رها کرده و چند ماه بعد دوباره اقدام کنید. 

برای پسردار شدن مقدار سدیم، پتاسیم و پروتئین رژیم باید افزایش یابد و بلعکس برای دختر شدن مواد غذایی با منشا کلسیم و منیزیوم باید بیشتر مصرف شود. البته مادرهایی که مبتلا به پرفشاری خون و بیماری های کلیوی هستند نباید از رژیم پسردار شدن پیروی کنند.
پیشنهادم به شما این است که برای تعیین جنسیت فرزند، حتما مراجعه حضوری داشته باشید و لیست کلیه مواد غذایی مجاز در هر گروه را دریافت کنید.
موفقیت در این روش با رعایت دقیق و بدون هیچگونه اشتباه حدود ٧٥-٨٠ درصد است.

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار