رژیم غذایی خاص برای تعیین جنسیت فرزند

پرسش: 9 ماهه ازدواج کردم میخوام اقدام به بارداری کنم برای تعیین جنسیت سوال داشتم میخوام بچه ام پسر شه میشه بگید چه اقداماتی باید انجام بدم و چه چیز هایی بخوریم من و شوهرم؟
پاسخ

پاسخ: روش تغذیه در تعیین جنسیت فرزند یک روش کاملا دقیق و برنامه ریزی شده نمی تواند باشد. چراکه یک اشتباه می تواند روند را تغییر بدهد. در روش تعیین جنسیت فرزند به کمک تغذیه دو تا سه ماه قبل از باردار شدن باید این رژیم را شروع کرد. رژیم غذایی مادر فقط حائز اهمیت است اما برای سهولت کار توسط مادر، از پدر هم خواسته می شود که مادر را همراهی کند. این روش بر مبنای تغییر یون ها در بدن و تغییر محیط رحم به سمت اسیدی یا قلیایی شدن است که شرایط را برای پذیرش کروموزوم x یا y پدر فراهم می کند. یکی از مهم ترین شرایط در این روش آن است که شما بلافاصله بعد از این ٢-٣ ماه باردار شوید!!! اگر چنین نشود باید رژیم غذایی خود را رها کرده و چند ماه بعد دوباره اقدام کنید. 

برای پسردار شدن مقدار سدیم، پتاسیم و پروتئین رژیم باید افزایش یابد و بلعکس برای دختر شدن مواد غذایی با منشا کلسیم و منیزیوم باید بیشتر مصرف شود. البته مادرهایی که مبتلا به پرفشاری خون و بیماری های کلیوی هستند نباید از رژیم پسردار شدن پیروی کنند.
پیشنهادم به شما این است که برای تعیین جنسیت فرزند، حتما مراجعه حضوری داشته باشید و لیست کلیه مواد غذایی مجاز در هر گروه را دریافت کنید.
موفقیت در این روش با رعایت دقیق و بدون هیچگونه اشتباه حدود ٧٥-٨٠ درصد است.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

لطفا کمی صبر کنید...