ظاهرا هر کدام از ستاره های هالیوود طرفدار یک نوع رژیم و سبک لاغری هستند، در ادامه با رژیم لاغری جنیفر آنیستون برای روز عروسی بیشتر آشنا می شوید

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

جنیفر آنیستون از جمله محبوب ترین سوپراستارهای هالوودی است که زندگی خصوصی اش همواره زیر ذره‌بین خبرنگارها و رسانه‌های جنجالی و مطبوعات بوده است. خبرهای درگوشی حاکی از ان است که بالاخره آنیستون هم در سال 2014 روانه خانه بخت خواهد شد. او که قبلا نیز این برنامه غذایی را امتحان کرده و نتیجه اش را به بهترین نحو دیده است، این بار نیز تلاشش را آغاز کرده تا به اندامی مطلوب و متناسب برسد.

رژیم غذایی زون

رژیم زون بر پایه تعادل 30-30-40 برقرار است یعنی 40 درصد از کالری دریافتی روزانه از کروهیدرات‌ها، 30 درصد از پروتئین و 30 درصد باقی مانده نیز از طریق چربی‌های سالم و مفید تامین می‌شود. این نوع رژیم غذایی تعادل هورمونی را در بدن ایجاد می‌کند و با تعدیل سطح انسولین و قند خون باعث لاغری می‌شود. از سوی دیگر طرفدارن این رژیم می‌گویند که برنامه غذایی زون التهابات سلولی را نیز مانند قرص آسپرین برطرف می‌کند.

اصول رژیم غذایی زون

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد تعادل 30-30-40 در دریافت کالری از مواد غذایی مختلف در این رژیم از اهمیت بالایی برخوردار است. با پیروی از برنامه غذایی زون شما خیلی گرسنه نمی شوید بلکه از اجرای برنامه غذایی تان لذت نیز می برید. با پیروی از این برنامه غذایی شما باید سه وعده غذای اصلی و دو میان وعده میل کنید و در طول روز از خوردن انواه منابع پروتئینی کم چرب مانند سفیده تخم مرغ، ماهی و غذاهای دریایی، گوشت لخم، مرغ و... غافل نشوید. هر وعده از رژیم زون تقریبا 500 کالری و هر میان وعده آن 100 کالری انرژی دارد.

کاهش وزن مورد انتظار:

2 کیلوگرم در دو هفته

کدام ستاره‌ها از این رژیم استفاده کرده اند؟

جنیفر آنیستون و سارا جسیکا پارکر

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.