برای اینکه زندگی مشترک شما پرشور و حرارت باقی بماند، می توانید از عطر و اسانس های مختلف کمک بگیرید و همسرتان را عاشق تر کنید؛ تاثیر عطر و بو را بر انگیزش جنسی دست کم نگیرید!

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اگر در گروه زوج‌های جوانی هستید که به تازگی به خانه بخت رفته‌اید و دوست دارید روند عاشقانه و صمیمانه خود را با همسرتان حفظ کنید و همیشه در محیطی پر از عشق و اتفاق‌های رمانتیک قرار بگیرید، بهتر است یکی دیگر از نسخه‌های متخصصان عطردرمانی را امتحان کنید. بدون شک با کمک گرفتن از این نسخه می‌توانید فضایی رمانتیک و عاشقانه به اعضای خانواده تزریق کنید.

اسانس های معجزه گر

برای آنکه روح عاشقانه اعضای خانواده به‌ویژه همسرتان را تقویت کنید، می‌توانید از دو نسخه استفاده کنید.

نسخه 1

اسانس گل یاس را تهیه کنید. این اسانس را قرار است به تنهایی در فضای خانه استفاده کنید پس می‌توانید از افشانه عصاره یا اسانس گل یاس نیز استفاده کنید. این افشانه را نیم ساعت قبل از ساعت بازگشت همسرتان به منزل استفاده کنید و آن را نیم ساعت قبل از ساعت خواب تجدید کنید.

نسخه 2

ترکیب دیگری که می‌توانید از آن استفاده کنید عصاره یاس سفید و کندر است. 5 قطره از یاس سفید را با 2 قطره کندر ترکیب کنید و آن را روی چند پنبه بمالید و در نقاط مختلف خانه مانند اتاق‌نشیمن، اتاق‌خواب و حمام قرار دهید.

احساسات همسرتان را برانگیزید

در میان گیاهان و موادطبیعی انواعی وجود دارد که مصرف خوراکی یا موضعی آنها می‌تواند به تحریک احساسات و هیجان‌های عاطفی زوج‌ها کمک کند. اگر می‌خواهید حواس خود را تقویت کنید و با تمام وجود هیجان‌ها و لحظه‌های عاطفی و حسی را پشت‌سر بگذارید شاید بد نباشد از مجموعه‌ای از اسانس گیاهان دارویی که قابلیت تقویت حواس به‌ویژه حس لامسه و بویایی را دارد، استفاده کنید.

نسخه 1

مجموعه‌ای از اسانس‌های احساس‌برانگیز در طبیعت وجود دارد که می‌توان به تنهایی از هر یک از آنها استفاده کرد. اسانس یا عصاره زیره سبز، صندل سفید، شمعدانی و نعناع می‌توانند در این زمینه بسیار موثر باشند.

نسخه 2

یکی دیگر از نسخه‌های طبیعی که که می‌تواند بیشتر از هر نسخه‌ عطردرمانی دیگری هیجانات عاطفی و احساسی مردانه را تقویت کند استفاده از ترکیبی از 4 قطره صندل سفید، 2 قطره شمعدانی و 3 قطره زیره سبز است. این ترکیب می‌‌تواند بهترین انتخاب برای زوج‌های جوان باشد.

چگونه توجه‌ همسرتان را به خود جلب کنید

همسرتان بعد از یک روز کاری پراسترس و پرمشغله به خانه آمده. او در این شرایط قطعا نمی‌تواند آن‌طور که باید شاید تمرکز و عواطفش را به شما و دیگر اعضای خانواده نشان دهد. در این شرایط شما می‌توانید به صورت غیرمستقیم توجه همسرتان را به خانه و خود جلب کنید. برای این ‌کار می‌توانید از اسانس‌ها و عطرهای آروماتراپی بهره‌ بگیرید و از خواص سحر‌آمیز آنها برای جلب‌توجه همسرتان استفاده کنید. برای این کار می‌توانید از چند نسخه استفاده کنید.
نسخه: 5 قطره اسانس مریم‌گلی را با 2 قطره اسانس لیمو ترکیب کنید. پس از ترکیب این اسانس، 3 گلوله پنبه‌ای تهیه و به این ترکیب آغشته کنید و آن را در نقاط مختلف خانه بگذارید. رایحه این ترکیب آنچنان تاثیر معجزه‌آسایی دارد که می‌تواند علاوه بر افزایش هوشیاری و جلب‌توجه همسرتان به محیط خانه، موجب نشاط و شادابی او شود و علاقه او را به مراوده بیشتر کنید.

این نسخه ها را حتما امتحان کنید؛ زندگی تان هم عطر دیگری می گیرد، هم شور دوباره ای!

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.