اگر می خواهید سالگرد ازدواج تان را برگزار کنید اما نه شرایط برگزاری مهمانی پرهزینه و پر تعداد را دارید و نه وقتش را این مطلب را بخوانید.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

شاید دل تان می خواهد در شب سالگرد ازدواجتان فقط خودتان دو نفر باشید و تنهایی شبی رمانتیک را بگذرانید. اما چطور این شب مهم را خاطره انگیز کنید.

در سالگرد ازدواج تان اولین قرارتان را دوباره زنده کنید

اگر امکانش را دارید به محلی بروید که اولین بار همدیگر را دیدید، یا در رستورانی غذا بخورید که اولین بار با هم سر یک میز نشستید، اصلا اگر اولین بار همدیگر را در یک کتاب فروشی یا کافه یا هر جای دیگری دیده اید، دوباره به همان مکان برگردید و یک بار دیگر همه آن نقش ها را بازی کنید و همان حرف ها را به هم بزنید. مهم نیست که وسط کار از خنده ریسه بروید یا همه حرف هایتان را به خاطر نیاورید، این کار صمیمیت فوق العاده ای میان تان به وجود می آورد و باعث می شود یادتان بیاید که چرا عاشق هم شده اید. خوشبختانه اولین قرارهای دونفره معمولاً خیلی گران و لاکچری نیستند و شما با همان بودجه و شرایط اقتصادی دوباره می توانید آن خاطرات را برای خودتان زنده کنید.

آلبوم سالگرد ازدواج درست کنید

کافی است یک دوربین ساده داشته باشید تا بتوانید یکی از خاطره انگیز ترین هدیه های همه عمرتان را به همسرتان بدهید. برای این کار کافیست از همان سال اول ازدواج شروع کنید، در روز سالگردتان دوربین دست بگیرید و به مکان هایی سر بزنید که برایتان خاطره انگیز هستند؛ جایی که اولین بار با هم قرار گذاشتید، جایی که اولین ولنتاین را با هم جشن گرفتید، جایی که اولین بار دوستت دارم را از دهان اش شنیدید، جایی که اولین بار یواشکی همدیگر را بوسیدید و... یک عکس دو نفره در آن محل بگیرید و آن را در آلبوم سالگردتان قرار دهید. هر سال می توانید این کار را تکرار کنید و پس از چند سال آلبومی متفاوت و خاطره انگیز، عاشقانه و جذاب خواهید داشت که تماشای عکس هایش حتی از تماشای عکس های روز عروسی برایتان شیرین تر خواهد بود.

در سالگرد ازدواج تان برای ماه عسل دوم تان برنامه ریزی کنید

ممکن است در یک سال اول ازدواج تان چندین بار با هم به سفر رفته باشید ولی سفری که برای سالگرد ازدواج تان ترتیب می دهید در حکم ماه عسل دوم تان خواهد بود. پس سعی کنید جایی رمانتیک و جدید را انتخاب کنید و مثل همیشه چمدان ها را به قصد شمال نبندید! برای انجام یک کار جدید در ماه عسل دوم تان برنامه ریزی کنید، کاری که هیجان انگیز باشد و در عین حال هر دو نفرتان دوست داشته باشید آن را انجام بدهید. مثلاً اگر شما عاشق هیجان هستید همسرتان هم لزوماً دوست ندارد در کنار شما بانجی جامپینگ را امتحان کند! به جای این کار می توانید قایق سواری زیر نور ماه را امتحان کنید که هر دو نفرتان دوست دارید.

شب تان را در سوئیت ماه عسل بگذرانید

اگر فرصت سفر رفتن ندارید می توانید یک سوئیت ماه عسل در هتلی در شهر خودتان رزرو کنید، یک شام رمانتیک زیر نور شمع سفارش بدهید، آهنگ های مورد علاقه تان را پخش کنید و در کنار هم برقصید. همین که سالگرد ازدواج تان را در محلی جدید جشن می گیرید که حال و هوای شب اول ازدواجتان را زنده می کند، برای داشتن یک شب خاطره انگیز کافی است.

سوپرایز سالگرد ازدواج را فراموش نکنید

این پیشنهاد به خصوص در مورد خانم ها به شدت جواب می دهد! اگر می خواهید خاطره اولین سالگرد ازدواج تان برای همیشه در ذهن همسرتان ماندگار شود، کافی است هدیه ای که برای همسرتان گرفتید یا یک دسته گل زیبا را به پیک موتوری بسپارید تا آن را تحویل خانم خانه بدهد. البته از آنجا که خانم ها در این جور مواقع خیلی گوش به زنگ هستند می توانید این کار را زمانی انجام بدهید که خودتان در منزل حضور دارید، سالگرد ازدواج را به همسرتان تبریک گفتید و مشغول مرور خاطرات دو نفری هستید. در این شرایط همسرتان انتظار هیچ سوپرایزی را ندارد و کافی است یک نفر با دسته گل و کادو از راه برسد تا از خوشحالی در آسمان ها پرواز کند. 

برای همسرتان پیغام بگذارید

کمی زودتر از همسرتان از خواب بیدار شوید و روی آینه میز توالت یا دستشویی با یکی از رژ لب های خودش یک پیغام بامزه، عاشقانه یا کمی شیطنت آمیز بگذارید تا مطمئن شود در طول روز لحظه شماری می کنید که به خانه برگردید.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.