اگر فقط چند ماه یا چند هفته به مراسم ازدواجتان باقی مانده است و هنوز نتوانسته اید سبک مناسبی برای آرایش روز عروسی تان انتخاب کنید و در عین حال ترجیح می دهید آرایشی ساده اما شیک داشته باشید ما در اینجا 5 سبک آرایش ساده را به شما توصیه می کنیم.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

اگر فقط چند ماه یا چند هفته به مراسم ازدواجتان باقی مانده است و هنوز نتوانسته اید سبک مناسبی برای آرایش روز عروسی تان انتخاب کنید و در عین حال ترجیح می دهید آرایشی ساده اما شیک داشته باشید ما در اینجا 5 سبک آرایش ساده را به شما توصیه می کنیم. می توانید از همین امروز این سبک های آرایشی را روی صورتتان امتحان کنید و با دیدن نتیجه کار یکی از آنها را که به نظرتان به سلیقه شما نزدیک تر است و زیبایی صورتتان را دو چندان می کند انتخاب کنید و آن را به آرایشگرتان پیشنهاد بدهید.

1. ظرافت طبیعی

            
دراین سبک آرایشی ازترکیب رنگ‌های کمرنگ هلویی،صورتی ملایم وقهوه‌ای استفاده شده تادرخشش ساده ولطیفی رابه وجودآورد.

2. لب‌های برجسته

             
بنابه رنگ پوست تان یکی ازرنگ‌های صورتی،قرمزیا نارنجی پررنگ راانتخاب کنید. در این سبک باید آرایش چشم‌هایتان ساده وطبیعی باشد تا لب‌هایتان بیشتربه چشم آید. گونه‌هایتان راهم بارژگونه صورتی کمرنگ آرایش کنید.

3. چشم‌های رویایی

             
استفاده ازخط چشم به راحتی شیکی وزیبایی رابرای چهره شمابه ارمغان می‌آورد. استفاده ازرژقرمزکه انتخابی بسیارکلاسیک هم هست، حال و هوایی به شما می‌دهد که انگار یکی از ستاره‌های سینما هستید و قرار است از روی فرش قرمز رد شوید.

4. آرایش چشم‌ رنگارنگ

 
به جای داشتن آرایش چشم معمولی با ترکیب رنگهای مشکی وخاکستری،ازترکیب رنگهای مختلف آبی،سبز یابنفش استفاده کنید.

5. سایه‌های درخشان

             
این سبک بهترین انتخاب برای عروسی است که قرار است مراسمش را در باغ و فضای آزاد جشن بگیرد! این مدل آرایش چهره الهام گرفته ازگل‌های طبیعی بوده و با استفاده ازطیف رنگ‌های صورتی برای آرایش گونه‌ها،چشم‌هاولب‌ها،زیبایی خاصی رابه صورت میدهد.

###

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.