اگر می خواهید بهترین لباس عروس را بپوشید این فوت و فن ها را جدی بگیرید تا در لباس عروسیتان بدرخشید؛ با مراحل سفارش و خرید لباس عروس آشنا شوید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

هر دختر جوانی به محض اینکه نامزد می‌کند به یاد لباس عروسی می افتد و دنبال پیدا کردن، بهترین و برازنده‌ترین نوع لباس است که هم مد روز باشد و هم به اندامش بخورد. در این مرحله سوالات زیادی ذهن عروس را به خودش مشغول می‌کند و گاهی حتی پیدا کردن لباس عروسی مورد علاقه‌اش شبیه یک عملیات غیرممکن می‌شود! در این مطلب قصد داریم به 4 سوال مهم که شما را در انتخاب برتر یاری می‌دهند، پاسخ دهیم.

از چه زمانی باید برای پیدا کردن لباس عروسی شروع به گشتن کنم؟

به محض اینکه نامزد کردید، بهتر است شروع به دیدن مجلات و سر زدن به سایت‌های مختلف برای پیدا کردن ایده و طرح مناسب کنید. سایت‌های خیلی خوبی برای این کار وجود دارد و شما می توانید با تماشای صدها طرح مختلف سبکی که دوست دارید را پیدا کنید.

دوخت لباسم چقدر طول می کشد؟

بستگی به طراحی دارد که انتخاب می کنید اما معمولا بین چهار تا نه ما طول می کشد. برای اینکه بتوانید انتخابهای زیادی داشته باشید – و همچنین کاهش ترس و وحشت از حاضر نشدن به موقع لباس– بهتر است که حداقل 9 ماه پیش از عروسی شروع به دیدن مزون‌های مختلف و انتخاب لباس بکنید. اگر قرار است مراسمتان تا شش ماه دیگر و یا حتی کمتر برگزار شود، حتما این موضوع را هنگامی که با خیاط خود در میان بگذارید.

آیا لازم است که از خیاط یا مزون لباس عروس وقت بگیرم؟

برای دیدن کلکسیون بیشتر مزون ها باید از قبل هماهنگ کرد، اما برخی از مزون ها هم هستند که نیازی به وقت گرفتن ندارند. اگر تمام وقت کار می کنید نگران نباشید چراکه بیشتر مزون ها عصرها هم باز هستند و حتی می توانید به برخی از آنها روز جمعه (با هماهنگی) سر بزنید.

در اولین قرار ملاقات با خیاط، چه چیزهایی همراه داشته باشم؟

معمولا در اکثر مزون ها، کفشهایی برای امتحان و پوشیدن به همراه لباس وجود دارد اما اگر دوست دارید بهتر است به همراه خود کفشی با اندازه پاشنه مورد نظرتا داشته باشید. پوشیدن یک لباس زیر مناسب نیز یکی از نکات مهمی است که لازم است به آن توجه کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.