3 سوال کمی تا قسمتی استرس‌زا که هر عروسی در دوران عقد با آن مواجه می‌شود؛ بهتان می گوییم با این نوع سوالات دور و بری ها چه باید بکنید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اگر در دوران نامزدی یا عقد به سر می برید، حتما با سوالات اعصاب خرد کنی از جانب اطرافیان و نزدیکانتان مواجه شده اید، که شنیدنشان شما را اذیت میکند اما جوابی هم برایشان ندارید یا راه درست جواب دادن به این سوال ها را بلد نیستید. در این مطلب قصد داریم سه نمونه دیگر از این سوال های اعصاب خردکن و بهترین پاسخ به آن را با شما در میان بگذاریم.

فلانی و فلانی را به مراسم عروسی دعوت می‌کنید؟

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... شما هنوز در اوایل دوران نامزدی هستید و حتی برای گرفتن مراسم عروسی هم تصمیم قطعی نگرفته اید چه برسد به اینکه بخواهید لیست مهمان ها را هم مشخص کنید. اصلا شاید شما قرار است دو، سه سالی نامزد بمانید و شاید در این مدت دیگر رابطه ای با فلانی و فلانی نداشته باشید.
چطور به این سوال پاسخ دهید؟ از آنجا که شاید کسی که این سوال را میکند جزو اقوام نزدیکتان باشد که به دلایلی بخواهد یا نخواهد فلانی و فلانی در مراسم شما باشند، بنابراین بهترین پاسخ این است که بگویید هنوز لیست مهمان ها را نهایی نکرده‌ایم. حتی اگر این کار را قبلا انجام داده اید و نام فلانی و فلانی هم جزو لیست مهمان ها نیست، باز هم بهترین شیوه پاسخ دادن به این سوال، همین است.

مطمئنی که نامزدت، بهترین آدم ممکن بود؟ (هه هه هه)

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... این یکی از جوک های کلیشه ای و معمولی است که هر زوج جوانی حداقل برای یک بار هم که شده در دوران نامزدی خود با آن مواجه می شوند و به نظرشان اصلا هم خنده دار نیست.
چطور به این سوال پاسخ دهید؟ لازم نیست بحث کنید و درباره جزئیات رابطه، دلایل انتخاب، ویژگی های همسر آینده تان و... توضیح بدهید. خیلی راحت بگویید: «اگر غیر از این بود، بله را نداده بودم.»

هیچ می دانی که 30- 40 درصد از ازدواج‌ها به طلاق ختم می‌شود؟!

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... معمولا از طرف دوستان مجرد یا کسانی که خودشان به هر دلیل ازدواج نکرده اند، مطرح می شود و این تا اندازه ای نشانه حسادت آنهاست. درواقع سوال کننده حتی به صورت ناخودآگاه قصد دارد عیش شما را بعد از نامزدی کم رنگ کند.
چطور به این سوال پاسخ دهید؟ مراقب باشید که در این تله نیفتید و درباره جزئیات رابطه تان با این فرد صحبت نکنید. فقط کافی است بگویید که روی 60 – 70 درصد دیگر حساب باز کرده اید.

شما با چه سوالات اعصاب خردکن دیگری در این دوره روبرو شدید؟

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.