۳سوال کمی تا قسمتی استرس‌زا که هر عروسی در دوران عقد با آن مواجه می‌شود؛ اینجا یاد می گیرید که چگونه به این سوالات افراد فضول/ زیادی کنجکاو جواب دهید!

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

تازه نامزد یا عقد کرده‌اید؟ تبریک می‌گوییم. از امروز تا روز عروسی‌تان از طرف خانواده، دوستان و آشنایان، همکاران و... با سوال‌هایی مواجه می‌شوید که شاید کمی اعصابتان را به هم بریزد به‌خصوص اگر راه پاسخ دادن به آن را بلد نباشید.

بالاخره کی قرار است عروسی بگیرید؟

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... بعضی‌ها انتظار دارند که شما دقیقا در لحظه‌ای که با این سوال مواجه می‌شوید همه برنامه‌ریزی‌های عروسی‌تان را انجام دهید! یادتان باشد چند ماه نامزدی برای آشنایی بیشتر با اخلاق و روحیات یکدیگر اصلا بد نیست و اتفاقا به شما کمک می‌کند تا رابطه بهتری پس از ازدواج داشته باشید. اگر بگویید هنوز تصمیم نگرفیتم ممکن است فکر کنند که شوخی می‌کنید یا بخواهند با روش‌های زیرکانه وادارتان کنند تا تاریخ عروسی را تعیین کنید.

چطور به این سوال پاسخ دهید؟

بگویید چندین تاریخ مختلف در ذهن‌تان دارید و هروقت تصمیمتان قطعی شد به همه دوستان و اقوام اعلام خواهید کرد. شاید حتی اعلام اینکه کدام فصل را برای برگزاری مراسم در ذهن دارید، بد نباشد.

اندازه نگین حلقه‌ات چقدر است؟

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... آیا کسی که این سوال را می‌پرسد قصد طعنه زدن دارد که چرا نگین حلقه شما کوچک یا خیلی بزرگ است؟!

چطور به این سوال پاسخ دهید؟

بهتر است بگویید این بهترین سایز بود و من عاشقش هستم.

چقدر برای عروسی‌ هزینه می‌کنی؟ پدر و مادرت تا به حال چقدر خرج کرده‌اند؟

این سوال اعصاب‌خردکن است چون... این سوال بسیار شخصی است و معمولا ربطی به کسی که آن را پرسیده پیدا نمی‌کند. 

چطور به این سوال پاسخ دهید؟

اول از طرف مقابل بپرسید که چرا سوال می‌کند. در اینجا ممکن است با دو جواب مختلف روبرو شوید. شاید او بگوید که از روی کنجکاوی سوال کرده شاید هم پاسخ دهد که در آستانه نامزدی است و می‌خواهد حدود خرج و مخارج دستش باشد. در حالت اول خیلی راحت از پاسخ دادن طفره بروید و در حالت دوم فرد را تا جاییکه خیلی وارد حیطی شخصی شما نشود، راهنمایی کنید چون بعدا ممکن است و سوال مشابهی داشته باشید که بتوانید از او بپرسید.
ادامه دارد/

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.