در انتخاب لباس عروسی باید به فرم هیکل و بدنتان توجه ویژه کنید. داشتن هیکل سیبی یا گلابی شکل در انتخاب لباس عروس بسیار مهم است.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

حتما شما هم شنیده‌اید که هیکل آقایان سیبی شکل است و هیکل خانم‌ها گلابی شکل؛ اما آیا می‌دانستید که ممکن است خانم‌ها هم هیکل سیبی شکل داشته باشند؟ این مساله شاید در زندگی روزانه و معمول ما تاثیری نداشته باشد ولی وقتی نوبت به خرید لباس عروسی می‌رسد بیش از پیش مهم می‌شود؛ چون یک انتخاب نا به جا شیک‌ترین و گران‌ترین لباس عروس را روی اندام شما تبدیل به یک فاجعه می‌کند چراکه برای هیکل شما طراحی نشده است. ا

لباس عروس مناسب هیکل سیبی شکل

اکثر خانم‌ها با هیکل سیبی شکل؛ سینه‌ها و قفسه سینه درشت، کمی شکم و همچنین پاها و رانهای پهن‌تری ‌دارند. یک لباس عروس ساده با دامنی بلند توجه ها را به سمت کمر شما جلب می‌کند و شما را لاغرتر نشان می‌دهد؛ اما پوشیدن لباس عروسی که توجه را به سمت بالاتنه شما جلب می‌کند ممکن است شما را که هیکلی سیبی شکل دارید، چاق‌تر نشان دهد. همچنین از لباسهایی که بندهای باریک و نازکی روی شانه دارند، دوری کنید. یک لباس با دامن پف‌دار می‌تواند همه قسمتهایی که شما علاقه به نشان دادن‌شان ندارید را به خوبی بپوشانند. از طرف دیگر یک لباس ساده با کمری تنگ و دامنی بلند هم برای عروس خانم‌هایی با این نوع هیکل بسیار مناسب است.

لباس عروس مناسب هیکل گلابی شکل

چنین خانم‌هایی دقیقا مانند میوه گلابی هستند یعنی بالاتنه‌ای ظریف و پایین‌تنه‌ای درشت‌تر دارند. لباس‌هایی با برش پرنسسی پایین تنه شما را می‌پوشاند و بین بالاتنه و پایین‌تنه تعادل برقرار می‌کند. بهتر است از پوشیدن لباس‌هایی با دامن شیپوری، پری دریایی و دامن تنگ که توجه‌ها را به سمت پاهای شما جلب می‌کند دوری کنید. لباس‌های بدون آستین یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که هیکلی گلابی شکل دارند.
علاوه بر این شما می‌توانید از لباس‌های راسته و ساده که یقه‌های باز یا کار شده دارند، استفاده کنید تا توجه ها را به سمت قسمت باریک‌تر بدن شما جلب کند.

اگر بخواهید براساس چاقی تان یک لباس عروس زیبا انتخاب کنید، چه مدلی میپوشید؟

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.