شاید برایتان جالب باشد که بدانید ماه تولد شما می تواند ویژگی های همسر ایده آل شما را مشخص کند. این مطلب را بخوانید تا بتوانید همسر ایده آل تان را پیدا کنید.

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

همسر ایده آل متولدین فروردین:

متولدین فروردین به دنبال همسری هستند که بر سر عقاید خود بحث می کند، اما نه اینکه زیاده روی کند و به یک فروردینی بگوید «تو اشتباه می کنی». آن ها به دنبال همسری پر انرژی هستند که آن ها را تحسین کند و در برابر هر چیزی واکنش نشان دهد. فروردین ماهی ها بدشان نمی آید که هر از گاهی دعوایی هم راه بیاندازند. همسری که بی توجه باشد و هیجان زده نشود متولدین فروردین را دیوانه می کند.

همسر ایده آل متولدین اردیبهشت:

متولدین اردیبهشت به دنبال یک همسر قابل اعتماد هستند که آسایش را برایشان فراهم کند و بتوانند با خیال راحت به او تکیه کنند. اردیبهشتی ها نمی توانند بی ثباتی و بی وفایی را تحمل کنند.

همسر ایده آل متولدین خرداد:

متولدین خرداد به دنبال همسر باهوشی هستند که در مورد مسائل مختلف اطلاعات داشته باشد و در بحث ها آن ها را به وجد آورد. آن ها همچنین همسری می خواهند که فضای کافی در اختیارشان قرار دهد و محدودشان نکند تا بتوانند خودشان باشند. متولدین خرداد از اینکه کسی بهشان دستور بدهد بیزاند.

همسر ایده آل متولدین تیر:

متولدین تیر به دنبال همسری هستند که به خانواده شان اهمیت می دهد و برای آن ها ارزش زیادی قائل است. تیرماهی به رفتار همسرشان با مادرشان خیلی اهمیت می دهند. فردی که برای خانواده احترام قائل نباشد و فقط به شغل اش اهمیت دهد اصلا نمی تواند همسر خوبی برای یک تیرماهی باشد.

همسر ایده آل متولدین مرداد:

مردادی ها به توجه زیاد نیاز دارند. آن ها به دنبال همسری هستند که به طور مداوم آن ها را تحسین و تمجید کند. مردادی ها دوست دارند مانند یک پادشاه یا ملکه با آن ها رفتار شود. وای به روزی که همسر یک مردادی متوجه ظاهر خوب آن ها نشود و از آن تعریف نکند.

همسر ایده آل متولدین شهریور:

متولدین شهریور به دنبال همسری هستند که ظاهر خوبی داشته باشد، آن ها همچنین به شغل همسرشان هم اهمیت می دهند. آن ها عاشق کمک کردن به همسرشان هستند و دوست دارند چیزی را برای همسرشان فراهم کنند. شهریوری ها دوست ندارند همسرشان مستقل و متکی به خود باشد.

همسر ایده آل متولدین مهر:

متولدین مهر به دنبال همسر عاشق پیشه هستند. مهرماهی ها از تنهایی متنفرند و دل شان می خواهد همیشه همسرشان همراهی شان کند. آن ها همچنین دل شان می خواهد که همسرشان در مورد هر کاری با آن ها مشورت کند و به توصیه هایشان گوش دهد.

همسر ایده آل متولدین آبان: 

متولدین آبان به دنبال همسری هستند که این مسئله را درک کند که آن ها به سکوت و آرامش نیاز دارند. آن ها همچنین به روابط فیزیکی علاقه دارند. آبان ماهی ها دوست دارند بهشان توجه شود اما هیچ وقت این را به همسرشان نمی گوبند. افراد پر حرف و افرادی که بیش از حد مستقل هستند همسر مناسبی برای متولدین آبان نیستند.

همسر ایده آل متولدین آذر:

متولدین آذر از محدودیت بیزارند و دل شان می خواهد آزادی داشته باشند، آن ها می خواهند به مسافرت بروند و یا ورزش کنند. آن ها دوست دارند با همسرشان به ماجراجویی و سفر بروند. آن ها همچنین همسری باهوش می خواهند که اطلاعات عمومی خوبی داشته باشد. آذرماهی ها اصلا دل شان نمی خواهد همسرشان آن ها را محدود کند. 

همسر ایده آل متولدین دی:

دی ماهی ها همسرشان را تمام و کمال می خواهند و به دنبال کسی هستند که تمام وقت اش را در اختیار آن ها قرار دهد. آن ها همچنین دوست دارند همسرشان اندام مناسبی داشته باشد. افراد مسئولیت ناپذیر به هیچ عنوان همسر خوبی برای دی ماهی ها نیستند.

همسر ایده آل متولدین بهمن:

بهمن ماهی ها به دنبال همسری روشن فکر هستند که آن ها را محدود نکند. آن ها ممکن است به رابطه باز هم علاقه داشته باشند. متولدین بهمن از سنت ها، محدودیت ها و اینکه کسی بهشان دستور بدهد متنفرند.

همسر ایده آل متولدین اسفند:

متولدین اسفند عاشق موسیقی، هنر، یوگا و مدیتیشن هستند و دل شان می خواهد بتوانند به همراه همسرشان از این فعالیت ها لذت ببرند. آن ها همچنین عاشق فعالیت های بشردوستانه هستند و می خواهند همسرشان هم در چنین کارهایی کمک شان کند. آن ها می خواهند در زندگی شان هدف داشته باشند، قهرمان باشند و تغییر ایجاد کنند. 

همسر ایده آل شما چه ویژگی هایی دارد؟

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.