طلا و جواهر

به مراسم جشن عروسی تان هر روز نزدیک تر می شوید و هنوز سرویس طلا و جواهرتان را نخریده اید؟ علت این تعلل چیست؟ شاید هنوز نتوانسته اید با خودتان کنار بیایید که چه مدل سرویس طلا و جواهری می خواهید؟ اگر این طور است ما به شما می گوییم که در انتخاب طلا و جواهر باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

رنگ پوست تان مهم است!

یکی از عوامل مهم برای انتخاب رنگ سرویس طلا و جواهر مورد نظر، رنگ پوست بدن تان است که باید با رنگ طلا و جواهر انتخابی شما هماهنگ باشد. برای انتخاب طلا و جواهر بر اساس رنگ پوست باید به این نکات دقت کنید:

1ـ اگر پوست تان خیلی سفید است، به جای طلای زرد از طلای سفید استفاده کنید. درخشندگی طلای سفید، زیبایی و جلوه پوست تان را بیشتر می‌کند.

۲ـ اگر پوست تان گندمگون (رنگی مابین سفید و برنزه) است، از طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز استفاده کنید چون به پوست شما جلوه بیشتری می‌دهد.

۳ـ اگر پوست تان برنزه یا سبزه تیره است، از زیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشند.

گردنبندتان اسپرت است؟

اگر گردنبند سرویس طلا و جواهر انتخابی شما، پهن و به اصطلاح اسپرت است، یادتان باشد که حتما نباید گردنبد و سرویس طلا و جواهرتان با لباس عروس‌تان ست شود. بهتر است که از این گردنبند‌ها در مهمانی های صمیمی و محافل دوستانه استفاده کنید. این را هم فراموش نکنید که اگر گردنبندتان پهن باشد و نگین های رنگی داشته باشد، چهره‌تان عبوس و گرفته به نظر می‌رسد.

طلا و جواهر های جدید را ببینید

هرگز خودتان را محدود نکنید و حتما طرح های جدید طلا و جواهر را هم ببینید شاید پسندیدید مثلا طرح های شوپارت که در آن ها چندین جواهر در یک محفظه شیشه‌ای به صورت معلق قرار می‌گیرند یا کارهای مرصع کاری پنهان که یک نگین بزرگ از به هم پیوستن چندین نگین کوچک تر تشکیل می‌شود به نحوی که از دور فقط یک تکه بزرگ نگین به نظر می‌رسد و البته توری های بسیار نازک و ظریف که برگرفته از طرح های طلا و جواهرهای ایتالیایی و سوییسی است.

همیشه مد خوب نیست

حواس تان باشد که در خرید طلا و جواهر زیادی روی مد بودن و تقلید کورکورانه از مد روز، باعث می‌شود حس مالکیت و علاقه تان نسبت به آنچه خریده‌اید، به مرور از بین برود.

برای خرید طلا و جواهر بودجه مهم است!

برای خرید طلا و جواهر به جیب تان نگاه کنید. می‌توانید یک سرویس طلای ساده بخرید که هم خیلی شیک و امروزی است و هیچ وقت از مد نمی‌افتد، هم یک سرویس طلا و جواهر پر نگین و گران قیمت. ما انتخاب آن را به عهده جیب تان می‌گذاریم!

طلا و جواهر

خرید طلای عروسی، 3 نکته مهم

میخواهید برای عروسی تان طلا بخرید اما میترسید موقع خرید سرتان کلاه برود. نگران نباشید سه نکته مهم را در خرید طلای عروسی رعایت کنید تا سرتان کلاه نرود!

طلا و جواهر

چطور بدانیم چه زیورآلاتی برای لباس ما مناسب است

زیورآلات بهترین راه برای روح بخشیدن به لباس‌ها و افزایش زیبایی‌های شماست. این زیورآلات است که زیبایی شما را تکمیل می‌کند، پس چه چیزی بهتر از انتخاب زیورآلات مناسب که هم با لباستان هماهنگ باشد و هم سلیقه خودتان باشد. در این مقاله نکاتی را ذکر می‌کنیم تا شما را در انتخاب بهترین زیورآلات راهنمایی کنیم.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

آتلیه باروژ
اتفاقا منم شش ماه پیش با این استودیو قرارداد بستم همه چیشون خو...

4 روز قبل

برنده های مسابقه زیباترین هفت سین
Behinyab_law آیدی اینستاگرام پدرام شوقی هست از کامنتا معلومه ک...

5 روز قبل

از بین رفتن پرده بکارت با خود ارضایی
سلام اقای دکتر من ۱۲سالم بود که برای اولین بار دستم را داخل کر...

هفته قبل
لطفا کمی صبر کنید...