عاشق دوست برادرم شدم

سلام من یه دختر ‌‌۱۵سالمه عاشق شدم عاشق دوست صمیمی برادرم من به اون پسر گفتم که دوسش دارم اما اون هیچ کاری نکرد لطفا به من کمک کنید من خیلی عاشق اون پسرم وباید چی کار کنم
پاسخ

باسلام خدمت شما عضو محترم سایت نو عروس

عشق در سن شما یه پدیده طبیعیه که باید از اون مراقب کنید و انرژی پاک اون را هدر ندین تا برای ازدواج با مرد زندگیتون ذخیره بشه!

ولی بد نیست بدونین معمولا پسرها با خواهر کم سن و سال بهترین یا صمیمی ترین دوستشون دوست نمیشن (البته اگر اهل اخلاق و معرفت باشن).

برای شما هم خوب نیست به این پسر فکر کنید چون وقتی دو نفر با هم دوست هستن یه ویژگی های مشترک دارند که همین عامل باعث شباهت ایشون به برادرتون میشه که براتون احساس خوشایندتر کاذبی به وجود میاره.

برای اینکه این موضوع را خوب درک کنید، خودتون بذارین جای برادرتون و فرض کنید دوستی دارید که بهش خیلی اعتماد پیدا کردین و تو خونه و زندگیتون راهش دادین، ولی یه روز متوجه میشین که از اعتماد شما سواستفاده کرده و عاشق برادرتون شده، حالا چه حسی بهش پیدا می کنید؟!

حتی اگر برادرتون هم بگه تقصیر خودش بوده، بازم شما دوستون را نمی بخشین. پس بهتره در انتخاب دوست، منطقی تر فکر کنید. مگه قحطی پسر اومده که دارین وارد چنین بازی بدی میشید.

البته اگر می خواهید رابطه دوستی برادرتون را به چالش بکشید، چند بار دیگه به این پسر بگین دوستش دارین تا اتفاقاتی بیفته، یعنی این پسر یا میذاره کامل می ره یا برادرتون می فهمه و؟؟؟؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

لطفا کمی صبر کنید...