حریم شخصی بعد از ازدواج کجاست؟ آیا بعد از ازدواج مانند قبل از ازدواج می توان در فضای مجازی حضور داشت و فعالیت کرد یا بایستی حد و حدودی برای حضور در شبکه های اجتماعی قائل شد؟

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

استفاده از فضای مجازی همواره یک گفتگوی داغ و چالش برانگیز در میان زوجین است. سوالات بسیاری در این زمینه چه قبل و چه بعد از ازدواج مطرح می شود مثلا اینکه زن یا شوهر چقدر باید در فضای مجازی وقت بگذرانند یا چقدر از زمان هایی را که هر دو با هم در منزل یا کنار هم هستند را به فضای مجازی اختصاص دهند یا اینکه آیا واقعا لازم است زندگی شخصی را در صفحات مجازی نمایش داد یا درباره جزئیات مسائل خانوادگی، اینکه همسرتان چه هدیه ای برایتان گرفته، آخر هفته را چطور گذراندید و... حرف زد. اما یکی از مهم ترین سوال هایی که در مورد حضور در فضای مجازی به خصوص برای عروس خانم ها پیش می آید این است که آیا لازم است بعد ازدواج در صفحه مجازی شان را تخته کنند، همه آقایانی که آنها را فالو می کردند، بلاک کنند، صفحه شان را شخصی یا به اصطلاح پرایوت کنند یا اصلاً آن را از همسرشان مخفی کنند؟

حریم شخصی من بعد ازدواج کجاست؟

حریم شخصی یعنی فضایی که من به عنوان یک انسان قوانین آن را تعیین می کنم و اجازه دارم که کارهای مورد علاقه خود را در قالب آن انجام دهم البته به شرط آنکه به فرد دیگری آسیب نزنم یا قانونی را نشکنم. اما بعد از ازدواج اندازه این حریم متفاوت خواهد بود. شما باید با گفتگو با همسرتان مرزهای خود و رابطه را تعیین کنید. قطعا بخش مهمی از این تعاملات باید در مورد فضای مجازی باشد. بعد از ازدواج تصمیمات یک نفره شما باید با مشورت همسرتان انجام پذیرد، بنابراین هر چقدر فضای گفتگو بین شما قوی تر باشد بهتر می توانید از پس چالش ها بربیایید.

در فضای مجازی دنبال پاک کن نگردید

چگونه در فضای مجازی حضور داشته باشیم همسرمان آزرده نشود یا اینکه مجبور به توضیح و پاک کردن نباشیم؟
برای اینکه فضای مجازی برای تبدیل به یک تفریح جالب بشود نه یک مشکل و مسئله بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:
1. قبل به اشتراک گذاری هر عکس یا نوشتن یک نظر یا عضویت در یک کانال تلگرامی، این سوال را از خودتان بپرسید، آیا می توانم این عکس را به همسرم نشان بدهم یا این حرف را به او هم بزنم یا مطالب این کانال را به او نشان دهم؟ به زبان ساده یعنی چیزی برای مخفی کردن وجود نداشته باشد. حتی می توانید قبل از اشتراک گذاری هر چیز آن را به همسرتان نشان دهید و نظر او را بپرسید.
2. از فضای مجازی برای بالا بردن کیفیت رابطه تان استفاده کنید – به یاد داشته باشید که فضای مجازی پتانسیل خوبی برای تقویت رابطه شما با همسرتان دارد مثلا در طول روز می توانید به یکدیگر تکست یا پیام بدید یا اینکه در اینستاگرام تولد او را تبریک بگویید.
3. وقتی باهم هستید، فضای مجازی را کنار بگذارید. شما خیلی ساده می توانید تمام وقت خود را برای کانال های تلگرامی بگذارید بدون اینکه یک کلمه با همسرتان صحبت کرده باشید یا موبایل و تبلت را کنار بگذارید و با همسرتان باشید که قطعا این مساله صمیمیت شما را بیشتر خواهد کرد. در نهایت حواس تان باشد که فضای مجازی به زندگی شما آسیب نزند. از فضای مجازی لذت ببرید اما برده آن نشوید.

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.