اگر در روزهای نزدیک عروسی گرفتار کار و مشکلات زیادی هستید به کمک چند بهانه کوچک خودتان را خوشحال کنید؛ در یک جمله، برای خودتان وقت بگذارید

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

در صورتیکه در آستانه عروسی هستید و فکر می کنید که این روزها به خودتان نمی رسید و تمام پول شما یا پس انداز می شود یا آن را برای دیگران صرف می کنید وقتش رسیده که جدای از خرج و مخارج روزمره، با کمی ولخرجی خودتان را خوشحال کنید و کمی لبخند بزنید. در اینجا چند پیشنهاد برایتان داریم که با کمک آنها می توانید ضمن داشتن زندگی سالم تر، انرژی تان را افزایش دهید و خودتان را بیش از قبل دوست داشته باشید.

شکلات تلخ بخرید

یکی از تنقلات مورد علاقه خیلی از ما شکلات است. شکلات های تلخ به دلیل داشن کاکائوی بیشتر قیمت بالاتری دارید اما بد نیست که اگر همیشه شکلات شیرین می خرید، این بار کمی بیشتر پول خرج کنید و شکلات تلخ بخرید. شکلات های تلخ فشار خون شما را پایین آورده و جریان خون رگ ها را افزایش می دهند. این شکلات ها به بالابردن سطح کلسترول خوب خون هم کمک می کنند. بنابراین می ارزد که آنها را گاه و بی گاه به رژیم غذایی تان راه دهید.

ناخن هایتان را مانیکور کنید

اگر مدت هاست که ناخن هایتان بد شکل شده و فرصت مرتب کردن آنها را ندارید وقتش رسیده که برای استحکام ناخن هایتان کلسیم بیشتری مصرف کنید و در کنار این موضوع برای یک مانیکور حرفه ای کمی پول خرج کنید. دست هایتان با کمی ماساژ شاداب تر می شود و وقتی به آنها نگاه می کنید، از داشتن ناخن های تمیز و مرتب بیشتر لذت می برید. بدین ترتیب اعتماد به نفس شما هم افزایش می یابد.

فیلم و سریال کمدی ببینید

برای اینکه بعد از یک روز پر استرس کاری کمی بخندید و خستگی هایتان را فراموش کنید تماشای فیلم های کمدی پیشنهاد خوبی است. این پیشنهاد برای سلامت روحی و آرامش شما مزایای زیادی به همراه دارد.نتایج مطالعات پژوهشگران نشان می دهد تماشای فیلم های خنده داری که شما را آنقدر می خنداند که دل درد می گیرید، استرس هایتان را کاهش داده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند. علاوه بر این سیستم گردش خون شما بهبود یافته و فشار خون تان متعادل تر می شود. ضمن اینکه یک فیلم کمدی عالی می تواند حتی می تواند سطح قند خون شما را کاهش داده و به هضم غذا کمک کند. در کنار اینها بهترین ویژگی یک فیلم کمدی این است که استرس شما را کم می کند و بعد از تماشای اینگونه فیلم و سریال ها احساس شادی و نشاط بیشتری بدست می آورید که این شعف می تواند در کار و زندگی شما تاثیر شگرفی بر جای بگذارد.

روی صندلی های ماساژ بنشنید

لازم نیست حتما یکی از این صندلی ها را در خانه داشته باشید. در بسیاری از مراکز ورزشی و حتی مراکز خرید چنین صندلی هایی در دسترس هستند که با پرداخت مبلغی می توانید از آنها استفاده کنید. این صندلی ها یک راه سریع برای استفاده از خواص ماساژ هستند. اگر این صندلی ها را پیدا نکردید می توانید از اتاق ماساژ استخرها استفاده کنید تا به جای ماساژ مکانیکی، یک فرد حرفه ای شما را به خوبی ماساژ دهید. البته این راه هزینه و دردسر بیشتری دارد.به هرحال یک ماساژ خوب برای سلامت روحی شما مفید است. یکی از خواص ماساژ این است که سبب ترشح هورمون اندروفین می شود. این هورمون مسکن خوبی است و سطح شادی و نشاط شما را افزایش می دهد. پس بعد از یک روز پر تنش با کمک ماساژ خستگی ها را از خودتان دور کنید و با ولخرجی برای خودتان، خوشحال تر شوید.

برای خودتان گل بخرید

لازم نیست صبر کنید تا شاهزاده زندگی تان با اسب سفیدش سر برسد و برایتان گل بخرد. خودتان دست به جبیب شوید و این بار برای خودتان گل بخرید. گل ها را در گلدان زیبایی بچینید و از تماشای شان لذت ببرید. گل ها بخشی از طبیعت هستند که می توانند چند روزی مهمان تان باشند و شادی و طراوت را به خانه تان راه دهند. اگر تا به حال برای خودتان گل نخریده اید این پیشنهاد را حتما امتحان کنید. آنقدر شما را خوشحال می کند که شاید تصمیم بگیرید هر هفته به این ولخرجی ادامه دهید.

به خودتان هدیه دهید

اگر احساس می کنید مدت هاست در حال کار و تلاش هستید و موفقیت های تازه ای بدست آوریده اید وقتش رسیده که برای خودتان هدیه بخرید و با کادویی کوچک خودتان را خوشحال کنید. ساعت، دستبند یا سایر زیورآلات هنری هدای خوبی هستند که می توانید برای خودتان در نظر بگیرید. شاید هم مدت هاست دلتان می خواسته چیزی داشته باشید و به دلیل مشغله فراوان آن را از خودتان دریغ می کردید. این هفته فرصت خوبی است که آن را به عنوان هدیه به خودتان تقدیم کنید. خریدن یک راه خوب برای بالابردن شادی خون شماست. پس آن را فراموش نکنید.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.