برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

عکس عروسی جزء بهترین عکس های خانوادگی است و از قدیم زوج های جوان همواره به دنبال عکس های خاص برای آلبوم عروسی خود بوده اند.

این 50 ایده عکس عروسی را حتما ببینید.

معمولاً برای عکس عروسی آلبوم جداگانه ای در نظر گرفته می شود و دیدن آن با آداب و رسوم خاصی در مجالس فامیلی همراه است. عکس عروسی نه تنها یادآور خاطرات است، بلکه در مواردی مثل ترسیم شجره نامه ها کاربرد دارد و نیز برای سرگرم نمودن اعضای فامیل در مهمانی های صمیمی بسیار مناسب است.

اولین عکس عروسی در سال 1840 که حدود چهارده سال از اختراع اولین دوربین عکاسی می گذشت از ملکه ویکتوریا و شاهزاده آلبرت گرفته شد. از آن تاریخ به بعد این شاخه از عکاسی به یکی از مهمترین و اقتصادی ترین موضوعات عکاسی در خانواده ها تبدیل شد.

با اینکه دنیای امروز دچار تغییرات بسیاری شده و در سبک زندگی کنونی افراد برخی از رسم و رسوم کمرنگ شده است، اما عکس عروسی همچنان دارای اهمیت و محبوبیت نزد عامه مردم بخصوص نوعروس ها می باشد.

اولین عکس های عروسی نشانگر عروس و دامادهایی است که در کنار پرده هایی از مناظر طبیعی در کنار هم ایستاده و نجیبانه به دوربین زل زده اند. اگرچه در هیچ یک از این عکس ها اثری از لبخندهای دلنشین، ژست های آرتیستی و حرکات عاشقانه نیست، اما امروزه همین عکس ها می توانند منبع مهمی برای بررسی تغییرات مد، آرایش و پیرایش و نوع پوشش باشند.

تاریخچه عکس عروسی در ایران همانند عکس خانوادگی با شک و تردیدهای فراوانی همراه است. در بسیاری از عکس های قاجار می توان عکس هایی از مراسم عروسی را دید، اما نه مشخصاً عکسی از عروس و داماد. با توجه به بافت فرهنگی و اجتماعی جامعه ایرانی، گرفتن عکس عروسی در آتلیه های عکاسی بسیار دیرتر از تاریخ شروع عکاسی در ایران صورت گرفته است.

برای انتخاب بهترین آتلیه عروس در تهران اینجا کلیک کنید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.