شاید رابطه داغ و هیجان انگیزی با همسرتان داشته باشید ولی این اصلا دلیل نمی شود که قبل از شروع رابطه زناشویی تان مرتکب اشتباه نشده و لذت رابطه تان را کم کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

1. خوردن آنتی هیستامین

درست است که حساسیت بهاره ممکن است امان تان را بریده باشد ولی خوردن قرص آنتی هیستامین همان قدر که مخاط بینی را خشک می کند باعث خشک شدن محیط واژن نیز می شود بنابراین مهم نیست که چقدر میل دارید با همسرتان نزدیکی کنید، بدن تان خوب پاسخ نمی دهد و رابطه تان خیلی لذت بخش نخواهد بود وحتی ممکن است درد هم بکشید.

2خوردن غذاهای تند و پرادویه

می گویند اگر یکی از راه های رسیدن به قلب مردها از شکم شان می گذرد و با دست پخت خوب می شود قلبشان را تسخیر کرد اما بهتر است هنرتان را در پختن غذاهای تند و پرادیوه برای زمانی نگه دارید که نمی خواهید بعد از صرف غذا رابطه زناشویی داشته باشید چون چه بخواهید و چه نخواهید ادویه های تند و تیز بو و طعم ترشحات واژینال را تغییر می دهد و همچنین می توانند باعث ایجاد نفخ و زیاد شدن گاز در روده ها شوند.


3.استفاده از مسواک برقی
شاید عجیب به نظر برسد ولی استفاده از مسواک برقی می تواند شما را در معرض خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی قرار دهد. این مسواک ها ممکن است دهان و لثه را زخم کرده یا باعث ایجاد التهاب شوند بنابراین قبل از رابطه زناشویی با همین مسواک های معمولی دهان و دندان هایتان را تمیز کنید.

 

 فهرست ممنوعیات قبل از رابطه جنسی با همسر 

 4.موزدایی

اگر خانم هستید بهتر است زدودن موهای زاید بدن را یک شب قبل از رابطه زناشویی که قرار است با همسرتان داشته باشید انجام داده و به پوست تان فرصت دهید که در طول بیست و چهار ساعت بعدی نفسی بکشد و اگر دچار التهاب شده بهبود پیدا کند. موزدایی با استفاده از تیغ یا شیو کردن باعث خشک شدن لایه سطحی پوست و حساسیت بیش از خد آن می شود. این کار ممکن است فولیکول های مو را ملتهب کرده و به آنها آسیب برساند به طوری که روی پوست تان جوش های کوچک قرمز ایجاد شود. علاوه بر این شیو کردن ممکن است پوست تان را خراش داده و شما را در برابر خطر عفونت های بالقوه مانند زگیل یا تبخال آسیب پذیر کند.

5. استفاده از خوراکی برای عشق بازی!

نوازش برای آماده شدن دو طرف قبل از شروع رابطه جنسی واژینال بسیار لازم و حیاتی است اما استفاده از مواد غذایی مثل شکلات در این فرایند می تواند خانم ها را در معرض ابتلا به عفونت های قارچی قرار دهد که خودشان را معمولا با سوزش و خارش و... نشان می دهند. هر ماده غذایی که حاوی شکر باشد درست مثل شکلات عمل کرده و راه را برای قارچ ها و عفونی کردن واژن باز می کنند.

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.