موهای فر زیبایی خاصی دارد پس این نکات به شما کمک می کند قبل از رفتن به مهمانی موهایتان را به کمک دستگاه های فر کننده خانگی راحت تر فر کنید

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

می‌توان خانم‌ها را به دوسته تقسیم کرد؛ یک دسته خانم‌هایی که موهای فر دارند و دسته دیگر خانم‌هایی که دوست دارند موهای‌شان را فر یا حالت‌دار کنند. نمی‌توان خانمی را پیدا کرد که موهایی صاف داشته ‌باشد و هیچ‌وقت هم وسوسه نشده‌ باشد خود را با موهای فر تصور کند. جزو هرکدام از این دسته‌ها باشید احتمالا آشنایی با روش‌های خانگی فر کردن برای‌تان جذاب است به‌خصوص در این روزهای باقی‌مانده به ماه رمضان که مهمانی‌ها و عروسی‌ها نسبتا زیاد است و هزینه آرایشگاه‌ها بسیار بالا. بنابراین باید خودتان دست به کار شوید و برای فر کردن در خانه اول از همه نیاز به آشنایی با دستگاه‌های مخصوص این کار و روش استفاده از آنها دارید؛ پس با ما همراه شوید تا همه چیز را در مورد فر کردن در خانه یاد بگیرید.

فر خانگی؛ از قدیم تا امروز

بیگودی‌‌های الکتریکی، رایج‌‌ترین وسیله فر هستند، یعنی باید ابتدا موها را خشک کرد و سپس برای فر کردن از بیگودی‌های الکتریکی یا فر داغ استفاده شود. بیگودی‌‌های الکتریکی معمولا لوله‌های سفت پلاستیکی در چند اندازه مختلف هستند و در جعبه‌های 20 تا 24تایی قرار دارند. لوله‌‌های بیگودی، دارای سطح دندانه‌دار یا صاف هستند. لوله‌‌های صاف برای موها بهترند، چون موقع برداشتن از روی موها ، کمتر گره می‌خورند.
برخی لوله‌‌های بیگودی الکتریکی دارای محفظه پلاستیکی مخصوص آب هستند. وقتی رول گرم شد، آب بخار می‌‌شود و با فشار در لوله‌‌ها نفوذ می‌‌کند. بخار، اندکی رطوبت به مو اضافه می‌‌کند که با گردش خود، به مدل دادن موقتی مو کمک می‌‌کند.

فرکننده های مدرن!

البته دستگاه‌های فرکننده جدیدی نیز برای فر وجود دارند؛ میله‌های پلاستیکی بلند و قابل انعطافی که مو را دور آن می‌‌پیچند. این دستگا‌ه‌ها‌ بیشتر از رول معمولی به موها حالت فر و استحکام می‌دهد و ماندگاری بیشتری دارد.

نسوزانیدشان!

قبل از فر کردن موها با فرکننده، حتما موها را با سشوار خشک کنید.
بعد از خشک کردن، از سرم‌های آبرسان در لابه‌لای موها استفاده کنید و بعد از فر خیلی کم از واکس و کرم استفاده کنید .
قبل از فر، از اسپری‌ها یا محصولات محافظ مو در برابر حرارت استفاده کنید تا پوششی بین مو و فرکننده داغ باشد و از سوختن مو جلوگیری شود.
فر کردن موها از ریشه، به موها آسیب جدی رسانده و باعث ریزش آنها خواهد شد، پس با فاصله از ریشه موها، آنها را فر کنید.
استفاده مکرر و زیاد از فرکننده‌‌های مو باعث ریزش و کم شدن و فاصله انداختن بین موها خواهد شد، پس بهتر است تنها در مواقع خاص، این کار را انجام دهید.

ریز می خواهید یا درشت؟

اولین قدم برای انتخاب صحیح، بررسی نوع و توجه به بلندی موهای‌تان است؛ البته مدلی که برای موهای‌تان درنظر گرفته‌اید نیز مهم است. هر نوع لوله‌ای که فرکننده داشته باشد، با توجه به جنس موها، حالت خاصی به آنها می‌دهد. هنگام خرید دستگاه فر کننده باید به اندازه استوانه آن نیز دقت کنید. هنگام فر کردن موها به چند نکته دیگر توجه کنید.

با قسمت بسیار کوچکی از موها شروع کنید. هر چه قسمت‌بندی کوچک‌تر باشد هنگام فر کردن با اتوی مو، کار بسیار ساده‌تر خواهد بود، حتی اگر اتوی موی شما بزرگ است.
اتوی مو را به دور مو پیچیده و نوک موها را با دست بگیرید.
بهترین روش آن است که تصور کنید انگار ربانی را فر می‌دهید. وقتی صفحات داغ اتو را روی تکه‌ای از مو می‌گذارید، آن را حدود 45 درجه بچرخانید و به سمت پایین بکشید. هرچه آن را به سمت پایین‌تر می‌برید، مچ خود را همچنان در آن حالت نگه دارید به طوری‌که وقتی به انتهای مو می‌رسید، اتو حالت برعکس می‌شود.
پس از اتمام کار با انگشتان‌تان فرها را کمی از هم باز کرده و در صورت نیاز سرم ضد وز مو بزنید. در انتها از اسپری مو استفاده کنید. یادتان باشد شما نمی‌توانید با این روش مو را کاملا فر کنید، بلکه تنها فری ملایم را ایجاد خواهید کرد.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.