نکته های مهمی برای انتخاب لباس عروس وجود داره ، یکی از مهم ترین نکته ها اینه که با توجه به قدتون لباس عروس درست و مناسب رو انتخاب کنید . اگر در آستانه عروس شدن هستید و قد کوتاه تر 160 سانتی متر دارید حتما این ویدئو رو ببیند.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.همراهان سایت نوعروس :
به دلایل مشکلات آپارات  ممکن  است نتوانید زیر نویس فیلم را ببینید ؛ ترجمه فیلم را بخوانید :

سلام . من تالی گالو هستم . مدیر بخش مشاوره لباس عروس اورلاندو فلوریدا . امروز اینجا هستم تا با شما  بهترین توصیه های مرتبط با سبک و نوع لباس عروس  برای کسانی که قد کمتر از 160 سانتی متر دارند رو به اشتراک بزارم.
وقتی که دارید لباس عروسی رو انتخاب میکنید ، مطمئن باشید که حتما این سه نکته اصلی رو مد نظر قرار بدید و لباسی رو  انتخاب کنید که بیشترین میزان راحتی رو دارید .

این سه نکته اصلی عبارتند از : دامن لباس ، خط جداکننده بالاتنه از پایین تنه و مدل ماهی . سعی کنید حد اقل یک متر و نیم دورتر  از آیینه بایستید و ببینید لباس چطور در تنتان ایستاده .
به مشاور لباس عروستان اعتناد کنید و از توصیه ها و پیشنهادهایش در مورد اینکه کدام مدل لباس عروس برای اندام و قد شما مناسب ترین است استفاده کنید و مطمئن باشید آنها بهترین پینشنهاد را به شما خواهند داد چرا که اینکار رو به طور حرفه ای  دنبال میکنند.

 برای اینکه لاغر تر به نظر برسید مدل ماهی و مدل هایی که بالاتنه و پایین تنه به وضوح از هم جدا شده اند انتخاب های مناسبی به نظر می رسند.این مدل ها باعث میشوند بلند قد تر و لاغر تر به نظر برسید.

 مدل هایی با دامن پفی باعث می شوند که شما بسیار کوتاه قد تر به نظر برسید شاید حتی نصف قد واقعیتان.
اگر جداکننده بالاتنه و پایین تنه از جنس براق و همانند تاج باشد مثل این مدل ، باعث می شود پاهای شما بلند تر به نظر بیاید.
مدل پرنسسی با برش های مختلف ، مثل این مدل، خطای دید بوجود می آورد چشم را  روی درزها به سمت پایین میکشاند و تصویر بلند قد تری از شما در ذهن بیننده میسازد .
اگر عاشق لباسی شدید که شاید برش مناسبی برای اندام شما نداشته باشد هیچ ایرادی ندارد می توانید این کمبود را با پوشید کفش های پاشنه بلند براق همانند این کفش جبران کنید.
ممنونم که این ویدئو را تماشا کردید.من تالی هستم و به شما یادآوری میکنم که همیشه خوش پوش باشید

 

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.