به دنبال آلبومی با عکس هایی متفاوت از عروسی تان هستید؟ به شما ژست هایی با الهام از فیلم های هالیوودی را پیشنهاد می کنیم

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

صدها سال است که دخترها و پسرها در سراسر دنیا با گرفتن یک جشن بزرگ سر خانه و زندگی شان می‌روند و دوستان، اقوام و نزدیکانشان را در شادی این ازدواج سهیم می کنند. عکس (و فیلم در سال های اخیر) تبدیل به جزء جدایی ناپذیر این جشن ها شده است چون این تصاویر از معدود چیزهایی است که تا سالها بعد باقی می ماند و می تواند هر لحظه شما را به یاد آن روز خاطره انگیز بیندازد. تا اینجای قضیه هیچ اشکالی ندارد، قصه از جایی شروع می شود که این روزها ژست‌های عکس عروس و داماد خیلی تکراری شده‌اند و عروس خانم های مدرن هم که 100 درصد دنبال تفاوت می‌گردند. اگر شما هم جزو همین دسته هستید و می‌خواهید آلبومی متفاوت داشته باشید، این مطلب را از دست ندهید. این بار قصدداریم با مرور چند فیلم عاشقانه معروف، ایده‌های نو برای گرفتن عکس های دو نفری عروس و داماد در اختیارتان قرار دهیم.

1. بعد از آن ... (Ever After)

 

 

اگر در سرتان آرزوی لحظات رویایی و افسانه ای این فیلم را می‌پرورانید، بد نیست از این صحنه زیبای فیلم الهام بگیرید؛ جمله‌ای عاشقانه خطاب به همسرتان روی آینه، چوب یا حتی مقوای تزئین شده بنویسید و تک تک و همراه هم با آن عکس بگیرید.

2. غرور و تعصب (Pride & Prejudice)

 

 

جین آستن واقعا یکی از نابغه های عرصه داستان نویسی رمانتیک و غرور و تعصب هم یکی از شاهکارهای ادبیات کلاسیک است. اگر شما و همسرتان نیز شیفته ادبیات آن هم از نوع کلاسیکش هستید، می‌توانید از چنین ژستی برای گرفتن عکس دونفری استفاده کنید. این ژست صحنه‌های هیجان انگیز داستان را به یاد هردوتان می‌آورد و قطعا خواندن نامه‌ای عاشقانه از همسرتان، آن هم موقع عکاسی عروس که کمی طولانی و خسته کننده است، خالی از لطف نخواهد بود.

3. رابین هود(Robin Hood)

 

 

اگر دنبال ایده ای هستید که ارزش دزدیدن داشته باشد، این نما از فیلم رابین هود را به هیچ وجه از دست ندهید. این ژست یا ژست های مشابه آن (مثل گذاشتن تیز در کمان و ...) حالتی رویایی و افسانه ای به عروسی می‌دهد. اگر یک اسب هم به این تصویر اضافه کنید، پازل شما به نحو احسن کامل می شود!

4. بازی‌های عطش (The Hunger Games)

 

 

خیلی از عروس های اروپایی تم عروسشان را از این فیلم الهام گرفته اند ولی به نظر ما این نما از فیلم بازی‌های عطش، به شدت برای گرفتن یک عکس دونفره از عروس و داماد مناسب است. البته اگر مراسم عروسی شما یک جشن مدرن است که در تالار برگزار میشود، از این ژست صرف نظر کنید چون با طبیعت و جنگل و ... بیشتر جور در میاید.

5. آب برای فیل‌ها (Water for Elephants)

 

 

اگر این فیلم را دیده باشید، حتما با ما موافقید که صحنه‌های کارناوال هم رمانتیک بودند و هم جذاب و دیدنی. اگر می خواهید عکسی با چنین نما و ژستی بگیرید، به سبک آرایش صورت و مو ، زیور آلات و همچنین تور لباستان خیلی دقت کنید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.