عروس و دامادها گاهی لابه لای کارهای ریز و درشتی که برای جشن عروسی شان دارند برخی از کارهای مهم دیگر را فراموش می کنند.ریزه کاری های عروسی زیاد است.

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

دوست دارید بدانید که عروس و دامادهای جوان معمولا چه کارهای مهمی را فراموش می‌کنند؟ 

پذیرایی از عکاس، فیلم‌بردار و ...

شاید حالا برایتان عجیب باشد ولی در روز عروسی آنقدر با عکاس، فیلم‌بردار و گروهشان کار دارید و دلتان می‌خواهد که همه جا و در هر لحظه دم دستتان باشند که به طور کلی فراموش می‌کنید آنها برخلاف ربات به غذا، آب و استراحت احتیاج دارند! بهتر است از قبل این وظیفه را به یکی از نزدیکانتان محول کنید و سفارش کنید که یادشان نرود برای آنها هم شام کنار بگذارند. شک نکنید که نتیجه این کار را در کیفیت آلبوم عروسی‌ که بعدا دستتان می‌رسد، خواهید دید!

هدیه برای ساقدوش‌ها و یادگاری برای مهمانان

شاید هدیه دادن به مهمانان آنقدرها هم مهم به نظر نرسد ولی یکی از جزئیات خوشایندی است که در یاد دوستان، آشنایان و اقوامتان می‌ماند. در ضمن ساقدوش‌هایتان هم واقعا مستحق تشکر شما و همسرتان هستند و فراموش‌ کردنشان یک کم‌لطفی جدی به حساب می‌آید.دوست دارید این بخش هدیه دادن را هیجان‌انگیز‌تر کنید؟ کار را بر عهده پست بگذارید. شادی و هیجان ساقدوشتان در لحظه‌ای که هدیه‌اش را دریافت می‌کند، به طور قطع به هزینه‌اش می‌ارزد.

دفتر یادگاری و خودکار

حتما کنار در ورودی سالن، یک دفتر و چند تا خودکار قرار دهید تا دوستان، آشنایان و مهمانان موقع خروج، آرزوها، خاطرات و یادگاری‌هایشان را برای شما بنویسند. شاید شما در آخرین لحظه یاد این کار بیفتید ومجبور شوید به همین دفترهای عادی بسنده کنید ولی حالا که ما این نکته را به شما گوشزد کردیم، با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید ایده‌های جالبی پیدا کنید که همان کار دفتر را انجام می‌دهند ولی به آن اندازه هم عادی و پیش‌پا‌افتاده نیستند.

آلبوم کارت دعوت

شرط می‌بندم که خیلی ازعروس‌ها حتی به فکرشان هم نمی‌رسد که چنین یادگاری جالبی از کل مراسم‌های مربوط به ازدواجشان داشته باشند، درحالیکه کافی است از همان ابتدا، یکی از کارت دعوت های مراسم نامزدی، عقدکنان، حنابندان، عروسی و ... را برای خودتان نگه دارید و در روز عروسی این مجموعه را در اختیار عکاستان هم قرار دهید تا چند تا عکس خوب، جالب و حرفه‌ای از آنها بگیرد.

شارژر موبایل و دوربین!

آماده شدن آلبوم عروسی قطعا چندین هفته و حتی چندین ماه زمان می‌برد و شاید شما دوست داشته باشید که پیش از آن چندتایی عکس نه چندان حرفه‌‌ای اما صمیمانه و خودمانی از خود و مهمانانتان داشته باشید. شاید هم بخواهید از تک تک اتفاقات آرایشگاه و در حالی که دارید برای مراسم عروسی آماده می‌شوید، عکس بگیرید ولی نتوانید از پس هزینه آفیش عکاس برای آرایشگاه برآیید. خب اینجاست که یک دوربین دیجیتال به کارتان می‌آید به شرطی که شما شارژرش را فراموش نکنید. درضمن حتما شارژر تلفن همراهتان را همراه داشته باشید چون از صبح تا آخر شب که مراسم تمام شود، حتما به آن احتیاج پیدا می‌کنید.

تشکر

شاید اصلا فکرش را هم نکنید که در لحظات آخر مراسم چه قدرهمه چیز روی دور تند قرار می‌گیرد ولی واقعیت این است که در آن لحظات شما اصلا فرصت نمی‌کنیداز مهمانان به ویژه غریبه‌تر ها از جمله رئیس، همکار و... تشکر کنید و هیچ چیز بدتر از این نیست که 3-4 هفته بعد از مراسمتان به مهمان‌ها زنگ بزنید و بگویید که چقدر از اینکه آنها را در جشنتان دیده‌اید، خوشحال هستید! بهتر است از همین امروز 15 دقیقه از وقتتان را به نوشتن یادداشت‌های تشکر (آن هم از نوع شخصیاش، نه یک جمله کلیشه‌ای که برای همه مهمان‌ها از پدر و مادر، تا پسرخاله و همکارتان یکی است) اختصاص دهید. بعدا می‌توانید این یادداشت‌هارا به صورت ایمیلی، پیامکی یا پستی به دستشان برسانید.

چه ریزه کاری های دیگری وجود دارد که ممکن است عروس و داماد آن را فراموش کنند؟

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.