لباس عروس و مجلسی

انتخاب لباس عروس یکی از سخت ترین و درعین حال شیرین ترین کارهای عروسی است. انتخاب لباس عروسی که هم زیبا و شکیل باشد و هم مناسب اندام شما باشد فوت و فن های زیادی دارد. در وب سایت نوعروس می توانید مقالات زیادی در مورد پیدا کردن لباس عروس مناسب پیدا کنید و می توانید در مورد مزون لباس عروس های مختلف اطلاعات زیادی کسب کنید.

وقتی می خواهید برای خرید لباس عروس بروید لازم نیست تعداد زیادی همراه با خود ببرید. این کار فقط باعث می شود انتخاب لباس عروس سخت تر شود چون آدم های مختلف سلیقه های متفاوت دارند. فقط یکی دو تا از دوستان یا فامیل که سلیقه شان به سلیقه شما نزدیک است را همراه خود برای خرید لباس عروس ببرید. اینطوری از نظرات مختلف گیج نخواهید شد و راحت تر می توانید لباس عروس مد نظرتان را انتخاب کنید.

وقتی برای خرید لباس عروس می روید حتما چند مدل مختلف لباس زیر سفید رنگ همراه خود داشته باشید. از قبل، از مزون لباس عروس مورد نظرتان وقت بگیرید. اگر بتوانید یک روز از سر کار مرخصی بگیرید و صبح به مزون لباس عروس بروید خیلی بهتر است چون در این صورت مزون لباس عروس خلوت است و کارمندان آنجا وقت بیشتری برای شما می گذارند و به راحتی می توانید لباس عروس مورد نظرتان را انتخاب کنید.

اگر به یک مزون لباس عروس رفتید و از هیچکدام از لباس عروس ها خوش تان نیامد اصلا ناراحت نشوید. یادتان باشد هزاران مدل لباس عروس وجود دارد که یکی از آن ها کاملا برازنده شما خواهد بود. اگر قبل از اینکه به مزون لباس عروس بروید مقالات نوعروس را در مورد اینکه چه مدل لباس عروسی برای اندام شما مناسب است بخوانید راحت تر می توانید تصمیم بگیرید.

بهتر است از قبل با توجه به مدل اندام و سلیقه خودتان بدانید که می خواهید لباس عروس تان چه مدلی داشته باشد، یقه آن چه شکلی باشد، دامن اش پفی باشد یا ساده و خیلی چیزهای دیگر. البته توصیه می کنیم در مزون لباس عروس چند نوع لباس عروس دیگر را هم امتحان کنید حتی اگر در نگاه اول آن را دوست ندارید. بعضی وقت ها یک لباس عروس را وقتی به تن می کنید عاشق اش می شوید.

بودجه ای که می خواهید برای لباس عروس تان در نظر بگیرید فقط قیمت لباس عروس نیست. قیمت تور عروس، کفش عروس و اکسسوری های دیگر هم به آن مبلغ اضافه خواهد شد. همچنین قیمت لباس زیر و تغییراتی که قرار است در لباس عروس تان انجام شود را هم در نظر داشته باشید. حتما همان اول، بودجه ای که برای لباس عروس در نظر گرفته اید را به صاحب مزون لباس عروس اعلام کنید تا لباس عروس هایی که در آن حدود قیمت هستند به شما معرفی کند.

در نوعروس می توانید آلبوم هایی بی نظیر از تازه ترین لباس های عروس سال را پیدا کنید.

لباس عروس و مجلسی

لباس عروس کوتاه نپوشید

لباس عروس کوتاه، برای خیلی از عروس ها مدل جذاب و دوست داشتنی است. اما باید قبل از تصمیم نهایی برای پوشیدن این مدل لباس عروس، مطمئن باشید که لباس عروس کوتاه برای شما مناسب است

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

چه مدت بعد از عمل بینی مجدد می توان عمل کرد؟
سلام منم میخواستم دوباره بینیمو عمل کنم همین سوالو داشتم دکتر ...

5 روز قبل

سالن عقد تهران

لطفا کمی صبر کنید...