لباس عروس که هنر پیشه های هالیوودی در سال 2015 برتن کردند ، گستره متنوعی از سلیقه را در این مورد دربرمیگیرد ؛از لباس عروس های دانتل ساده تا لباس های گران و کار شده.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

عروس شوید به سبک هالیوود
مدل های لباس قبل از اینکه وارد بازار شوند معمولا به تن سلبریتی ها می روند و اگر مورد توجه قرار بگیرند نون طراح لباس در چشم برهم زدنی به قول معروف می رود در روغن! برای اینکه شما هم بدانید این بازیگران چه لباس عروسی بر تن کرده اند و اگر دل تان می خواهد به سبک و سیاق طراحان هالیوودی لباس عروس تان را انتخاب کنید، این گزارش را بخوانید و نکات مهمی درباره لباس ها وجود دارد را به خاطر بسپارید.

صوفیا ورگارا و جو مانگانیلو
این زوج هالیوودی بعد از جدایی از عشق های قبلی شان سریع دست به کار شدند و بعد از مدت کوتاهی آشنایی اواخر نوامبر 2015 با هم ازدواج کردند. به سادگی و بدون اغماض می توان ازدواج آنها در طبقه ازدواج های رویایی هالیوود قرار داد. از مکانی که این زوج برای ازدواج انتخاب کردند تا لباسی که به تن داشتند، همگی بی نظیر بود.
لباس عروسی که صوفیا به تن کرد را طراح لبنانی " زهیر مراد" طراحی کرده است. همانطور که در عکس ها می بینید لباس این بازیگر پر از پولک، مروارید و سنگ های سبک است که همگی آنها با دست دوخته شده اند. زهیر اعلام کرده برای طراحی و دوخت این لباس بیش از هزار و ششصد ساعت وقت صرف کرده، یک چیزی حدود 70 روز! دیگر خودتان حسابش را بکنید چرا میگوییم همه چیز این لباس رویایی بوده است.

           
آلیسون ویلیامز و ریکی وان وین
این دو از دیگر زوج های هالیوودی هستند که سپتامبر 2015 وارد زندگی مشترک شدند و جشن ازدواج شان را در یک مزرعه در نیویورک با حضور یک عالمه ستاره مشهور هالیوودی برگزار کردند. این کمدین تصمیم گرفت لباس عروسش را به طراح معروف لباس "اسکار دو لا رنتا" بدهد، کسی که با طراحی لباس برای ژاکلین کندی، به شهرت زیادی رسید. لباسی که اسکار برای آلیسون در نظر گرفت یک لباس با آستین های بلند بود که روی آن با دانتل های گلدار پوشانده شده بود.
لباس او از پشت به شکل هفت باز بود و با تور ساده و بلندی که روی موهایش بسته بود، زیبایی اش را به رخ می کشید. خیلی ها بعد از مراسم گفتند که لباس او بی شباهت به لباس ملکه نبوده است؛ البته خودش هم در این خصوص اعتراضی ندارد که با ملکه قیاس شود.

     
بار رافائلی و ادی ازرا
"کلوئه" chloé یک برند فرانسوی است از لباس گرفته تا عطر و چیزهای دیگر در خط تولیدش دارد. «بار رافائلی» هنرپیشه بلوند امریکایی اواخر سپتامبر زمانی که قصد ازدواج با تاجری به اسم «ادی ازرا» را داشت تصمیم گرفت سری هم به کلکسیون "کلوئه" بزند. این بازیگر در همان نگاه اول یک لباس شیری رنگ دو بنده سفارش داد که تا روی زانویش بود اما روی آن یک دامن آزاد از جنس دانتل وجود داشت. با دیدن "بار" خیلی ها با خودشان گفتند که چرا این بازیگر باید اینقدر ساده لباس بپوشد، اما حالا که به عکسهای لباس ساده ی او نگاه می کنید به این نتیجه می رسید که لباس او در عین سادگی خیلی هم جذاب است، خصوصا اینکه برای درخشیدن بیشتر در مراسم عروسی اش بدنش را برنزه و طلایی کرده بود.
نیکی هیلتون و جیمز راچیلد
هیلتون و راچیلد دو خانواده بزرگ و ثروتمند هستند که معمولا مراسم های شان شبیه مراسم های سلطنتی می شود. نیکی هیلتون خواهر پاریس هیلتون و وارث ثروت آقای هلیتون ژوئن سال 2015 تصمیم به ازدواج با جیمز راچلید گرفت.
این دو مراسم ازدواج شان را در باغ کنستینگتون جشن گرفتند، جایی که پرنس ویلیامز و خانواده اش در آنجا زندگی می کند و شاید همین مسئله باعث شد مزون «والنتینیو» لباسی برای او طراحی کند که بی شباهت به لباس ملکه کیت نبود.
این لباس 70 هزار یورویی آستین های بلندی داشت و یقه ای که تا بالای گلو بسته می شد و با یک تور بلند حاشیه دار نیکی را به یکی از جذاب ترین عروس های سال 2015 تبدیل کرده بود.

            
تینا نولز و ریچارد لاسون
یکی از شاخصه هایی که ازدواج تنیا و ریچارد را متمایز می-کرد تعداد زیادی ساقدوش بود که در مراسم او حضور داشتند و همگی با لباس سفید کنارش قدم می¬زدند. البته همین که تینا مادر بیانسه خواننده ی معروف است عروسی او را به شدت مورد توجه قرار می دهد.
لباس تینا برعکس خیلی از ستاره های هالیوود دانتل و تور و مروارید نداشت. او یک لباس سفید کوتاه با آستین های بلند به تن کرده بود و روی دامن لباسش دامن بلند حریر با یک کمربند طلایی وجود داشت و یقه ی یک طرفه و نامتقارنش لباس عروس او را جذاب تر کرده بود.

       
گری هالی ول و کریستین هورنر
گروه خوانندگی Spice Girls که در یک دوره ای ویکتوریا بکهام سرپرستی آن را برعهده داشت همگی ازدواج کردند، فقط گری هالی ول مانده بودکه او هم بعد از پشت سر گذاشتن دهه ی 30 زندگی اش با راننده فرمول یک دنیا؛ کریستین هورنر ازدواج کرد و رفت سر خانه و زندگی اش.
طراح لباس عروس گری فیلیپیا لپلی نام دارد، طراح انگلیسی که یکی از شعبه های بزرگ او در خیابان چهل و سوم لندن است. گری هم از همین مغازه لباسش را انتخاب کرد. لباس انتخابی او یک لباس یقه قایقی آستین بلند بود که روی آن را دانتل کار کرده بودند. گری این لباس شلوغ و سنگین را با یک تور ساده تزئین کرده بود که همین به جذابیتش بیش از پیش افزوده بود.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.