بله برون یکی از مهم ترین مراسم های پیش از عروسی است. انتخاب لباس بله برون برای این مهمانی رسمی نشان دهنده سلیقه و معرف سبک پوشش شماست.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

در ایران مراسم هایی که به ازدواج منهتی می شود انقدر زیاد و متفاوت است که عروس خیلی وقت ها برای رسیدگی به مقدمات آن مراسم ها دست پاچه و هول می شود. یکی از این کارها انتخاب لباس بله برون است. بله برون، مراسمی که بعد از خواستگاری برای گذاشتن قول و قرارها و آشنایی بیشتر خانواده و فامیل باهم برگزار می شود یکی از مهم ترین مراسم های ازدواج است، چون اولین برخورد دو خانواده با فامیل ها درجه یک است و از این نظر ظاهر عروس در این شب بسیار مهم است. در ادامه چند نکته کاربردی و مهم را در این مورد با شما درمیان می گذاریم.

لباس بله برون نباید کوتاه و باز باشد

قبل از اینکه به فکر رنگ و ست کردن لباس بله برون تان با آقا داماد باشید بهتر است به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان نباید به سراغ لباس بیش از حد باز و تنگ بروید. یادتان باشد این اولین برخورد شما در یک مجلس رسمی با خانواده درجه یک داماد است به همین دلیل شرایط یک مهمانی رسمی با حضور بزرگ ترها و به اصطلاح ریش سفیدهای دو خانواده ایجاب می کند که لباس رسمی تری را برای این مراسم درنظر بگیرید. پس فکر تاپ و دامن های کوتاه را بهتر است از ذهن تان دور کنید و در عوض به دنبال یک طرح شیک و مجلسی برای این شب باشید.

رنگ لباس بله برون

انتخاب رنگ هم یکی از آن نکته های مهم در مورد انتخاب لباس بله برون است، رنگ های تیره و پر رنگ به هیچ عنوان انتخاب مناسبی برای لباس بله برون نیستند؛ شما در این شب برای اولین بار صاحب لقب عروس می شوید و بهتر است از رنگ های روشن و در عین حال رسمی استفاده کنید. به طور معمول تا اسم عروس به میان می آید اولین چیزی که در ذهن تداعی می شود رنگ سفید است و اغلب اولین انتخاب دختر خانم ها در شب مراسم بله برون؛ اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید که با رنگ سفید و کلیشه لباس سفید عروسی مشکلی ندارید می توانید از این رنگ برای لباس بله برون تان استفاده کنید؛ در غیر این صورت این روزها دو رنگ شاد و متفاوت از هم بیشترین طرفدار را در رنگ لباس بله برون دارد، گلبهی و طلایی. با این که انتخاب رنگ در این مراسم به هیچ عنوان قاعده و قانونی ندارد و مستقیما با سلیقه شخصی انتخاب می شود اما چند وقتی است که این دو رنگ برای این مراسم مد شده است. شما می توانید هر یک از آن ها را با سفید تلفیق کنید و با توجه به رنگ پوست تان از آن ها استفاده کنید. در غیر این صورت، می توانید با توجه به میل و سلیقه شخصی که دارید هر رنگی را برای لباس بله برون تان انتخاب کنید.

لباس بله برون باید متناسب با اندام باشد

اگر دوست دارید خیلی رسمی و مجلسی به نظر بیایید انتخاب کت و شلوار بهترین گزینه پیش روی شماست؛ این روزها طرح ها و شکل های مختلفی از کت و شلوار های مجلسی دخترانه در ژورنال ها و بازار وجود دارد که با توجه به فیزیک تان می توانید آن ها را انتخاب کنید و اگر زمان دارید آن را با تمام ریزه کاری ها باب میل خود سفارش بدهید و در غیر این صورت از بوتیک های لباس فروشی تهیه کنید. این انتخاب برای دخترهای لاغر و نیمه پر مناسب است و چندان برای دخترخانم هایی که کمی وزن شان زیاد است توصیه نمی شود. چون اولین چیز آراسته و معقول به نظر رسیدن شما در لباس بله برون است. اما اگر توپر و چاق هستید، کت یا بلوز و دامن می تواند همان چیزی باشد که شما به آن احتیاج دارید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.