یکی از بخش های دوست داشتنی مراسم عروسی، روزی است که به اتفاق همسر آینده برای خرید یک سری از لوازم که به نام لیست خرید عروسی شناخته می شود به بازار می روید. برای شما یک لیست خرید عروسی کامل تهیه کرده ایم.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تا به امروز با زوج های جوان زیادی رو به رو شده اید که دست در دست هم برای شروع زندگی ای جدید و نو گذاشته و با جان و دل برای خرید عروسی مجتمع های خرید را زیر و رو می‌کنند تا تمام آنچه را که باید، بدون هیچ کم و کسری، تهیه کنند. اما در انتهای خرید همیشه یکی دو قلم جنس کم آورده و دلگیر از حواس پرتی خود کام شان تلخ می شود. امروز ما لیستی بلند بالا و کامل برای خرید عروسی شما تهیه کرده ایم تا کار شما را راحت کنیم‌.

آینه شمعدان عروس و داماد

اولین مقصد ما مغازه آینه شمعدان فروشی است. این رسم تاریخی کشور برای روشن ماندن سوسوی زندگی با شمع و روشنی جلای آینه آمیخته است.

حلقه ازدواج و سرویس طلای عروس و داماد

بد نیست از همان حوالی سری به بازار زرگرها زده و با همراهی و نظرات هم حلقه های یک عمر پیوند زناشویی را تهیه کنیم. این روزها بیشتر حلقه های ست روی بورس هستند و رنگ طلای سفید دنباله روی ماجرا. اما باز هم همه چیز به سلیقه شما و مهم تر از همه به بودجه شما بستگی دارد. بد نیست تا در بازار زرگرها هستیم به سراغ سرویس طلای عروس خانم هم رفته و کار خرید سرویس را هم انجام داده و خیال مان را تخت کنیم.

ساعت عروس و داماد

نوبتی هم باشد، نوبت خرید ساعت برای عروس و داماد است. این روزها ساعت های ست زیادی در رنگ های نقره ای و طلایی روانه بازار شده اند که می تواند جزو اولویت خریدتان باشد. اگر نه که می توانید هر کدام از زوجین به سلیقه شخصی خود ساعتی انتخاب کرده و تهیه کنید.

لباس و پوشاک عروس و داماد

مقصد بعدی ما، مغازه فروش پوشاک است. در این مراکز سرمان حسابی شلوغ است و لیست خرید بلند بالایی باید تهیه کنیم. دو دست لباس مجلسی برای عروس جزو اولویت هستند. کفش مجلسی و اسپرت، مانتو، روسری، کیف، لباس راحتی، لباس خواب، همه و همه را در این مراکز می توان یافت و خریداری کرد. لیست خرید آقا داماد ها هم به جز لباس دامادی، پیراهن، کفش، ست کیف و کمربند، کراوات، پاپیون، لباس راحتی، لباس زیر، لباس خواب، لباس اسپرت از شلوار و پیراهن گرفته تا شلوار جین و پارچه ای است.

پارچه چادری عروس

بد نیست در همان حوالی سری به مغازه پارچه فروشی زده و قواره چادری سفید برای عقد عروس خانم تهیه کنیم که با سر کردنش سفید بختی و خوشبختی برای عروس به ارمغان بیاورد.

لوازم آرایشی و بهداشتی عروس 

نوبت به خرید قسمت جذاب ماجرا یعنی خرید لوازم آرایشی بهداشتی می رسد. هر زن و مردی بلا استثنا عاشق خرید این محصولات هستند. اول از خرید های عروس خانم شروع می کنیم. خرید ست لوازم آرایشی شامل کرم پودر، پنکک، سایه، رژ گونه، رژ، شات رژ گونه، خط چشم، ریمل، خط لب، کرم مرطوب کننده شب و روز و‌ تونر پاک کننده آرایش، ژل شستشو ی صورت و... می شود. عطر دلخواه، اسپری و مام بنا به سلیقه عروس خانم، لیست بعدی خریدند.

آقا دامادها نگران نباشید گه یک لیست خرید بلند بالاهم برای شما ترتیب داده ایم !

خرید ست تمام و کمال ماشین ریش تراش به همراه افتر شیو، کف ریش و ست شیو، عطر اسپری و مام به دلخواه، کرم مرطوب کننده، ژل شستشوی صورت مردانه و ... همه و همه جزوی از این لیست بلند بالا است که همه را در یک مغازه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی می تون یافت. 

یکی از فروشگاه های لوازم آرایش اینترنتی معتبر که به راحتی می توانید خرید لوازم آرایش تان را از آن انجام دهید فروشگاه اینترنتی خانومی است.

ست حوله و چمدان عروس و داماد

تقریبا تمام وسایل و احتیاجات عروس و داماد خریداری شده اند به جز ست حوله. اکثر ست های حوله شامل حوله تن پوش، حوله استخری، حوله دست و صورت، و دمپایی بعد حمام هستند که با خرید دو دست ست جنس عالی کارتان راحت شده و خریدتان تکمیل می شود. تمام این وسایل را خریدیم و نهایتا با شاپینگ بگ می توانیم تا منزل انتقال داده و حمل کنیم. با خرید دو چمدان شیک، در کنار رفع احتیاج چمدان برای مسافرت، وسایل نو را می توانید درون آن قرار داده و به صورت شیک تری تا منزل تازه عروس و داماد حمل کنیم.

شما چیز دیگری به ذهن تان می رسد که به این لیست خرید عروس و داماد اضافه کنید؟

 

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.