ماسک موهای خانگی معمولا از پرطرفدارترین انواع ماسک ها در سراسر جهان هستند، با موادی که در منزل پیدا می شود، می توانید این ماسک موهای ساده را تهیه کنید و برای روز عروسی تان آماده شوید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

مشخص شدن تاریخ عروسی انگیزه ای است که عروس خانم ها برای یک سری امور زیبایی دست به کار می شوند تا در مهم ترین شب زندگی شان بدرخشند. در این میان بیشتر تمرکز عروس خانم ها بعد از تناسب اندام، روی زیبایی و سلامت پوست و موهایشان است.

این ماسک موهای خانگی برای تقویت موهای عروس خانم ها و همه دختر خانم هایی است که دوست دارند موهایی سالم و درخشان داشته باشند.

ماسک مو پروتئین برای موهای ظریف و شکننده

2 عدد موز رسیده را با دو عدد زرده تخم مرغ، 3 قاشق غذا خوری عسل و به همین مقدار روغن زیتون مخلوط کنید و به ریشه و ساقه موهایتان بزنید و بگذارید نیم ساعت بماند. سپس آن را با آب خنک بشویید.

ماسک مو مخصوص موهای فر

نصف فنجان شربت افرا را با 2 عدد موز، 4 قاشق غذا خوری آب لیمو، یک سوم فنجان روغن زیتون و 2 قاشق غذا خوری آرد کامل مخلوط کنید. آن را روی موهایتان بگذارید و یک کلاه رنگ سر کنید. بگذارید 45 دقیقه روی سرتان بماند، سپس بآبکشی کنید.

ماسک مو مرطوب کننده برای موهای خشک

یک نصفه آواکادو را خرد کنید و با کمی روغن زیتون مخلوط کنید. قبل از اینکه این ماسک را استفاده کنید، موهایتان را شامپو بزنید. سپس بگذارید ماسک 15 دقیقه روی موهایتان بماند.سپس بشویید. اگر موهایتان خیلی خشک است می توانید زرده تخم مرغ یا ماستبه ایم مخلوط اضافه کنید.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.

ماسک مو برای درخشندگی بیشتر

یک قاشق غذا خوری سرکه را با نصف فنجان آب مخلوط کنید و روی موهای نم دار خود بریزید و آنها را شانه کنید.بگذارید 5 دقیقه بماند. ببینید موهایتان چقدر درخشان می شود.

ماسک مو برای موهای چرب

5 قاشق غذا خوری کشک را با یک قاشق غذاخوری آب لیمو ترش و یک قاشق غذا خوری نشاسته مخلوط کنید. این مخلوط را به موها بزنید. بگذارید نیم ساعت بماند و سپس بشویید. برای حصول نتیجه بهتر هفته ای یک بار این ماسک را به موها بزنید.

ماسک مو مایونز برای موهای خشک و شکننده

نصف فنجان مایونز را با 2 قاشق غذا خوری عسل مخلوط کنید و به موهایتان بزنید. کلاه رنگ روی سر کنید و بگذارید ماسک به مدت یک ساعت روی سرتان بماند؛ سپس با شامپو بشویید.