ماه عسل از آن سفرهایی است که باید برنامه ریزی خوبی برایش کرده باشید تا هرچه بیشتر آن را رویایی و به یاد ماندنی کنید.

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

هرکس به تناسب بودجه‌اش برای ماه عسل (داخل و یا خارج از کشور) برنامه ریزی می‌کنددر اینجا شما را با تعدادی از مکان‌های مناسب و زیبا برای ماه عسل آشنا می‌کنیم.

ایتالیا

یکی از بهترین مکان‌ها برای ماه عسل در اروپا ایتالیا است. ایتالیا دارای تاریخ و فرهنگی است که دوستداران زیادی دارد. این کشور مکان‌هایی مانند Trastevere و Fiori و ... دارد که هنر و معماری ان چشم نواز است.

فیجی

فیجی با 330 جزیره در حدود 1900 مایلی از سیدنی (در استرالیا) قرار دارد. همراه با مناظر خوب از فیجی، رفتار ساکنان بومی بسیار دوستانه است و هرزمان که آنها به شما می‌رسند می‌گویند:«Bula» (سلام). شما می‌توانید به سادگی در سواحل این کشور استراحت کنید و ایام خوشی داشته باشید.

باهاما

باهاما از 700 جزیره تشکیل شده و در نزدیکی سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا قرار دارد. برای سرگرمی و ورزش‌های آبی مناسب است و شما می‌توانید به جزایر دوردست و بیرونی باهاماس هم سربزنید. بسیاری از سواحل زیبای این منطقه ارزش دیدن را دارد. سواحل باهاما از جمله ساحل صورتی در بندر جزیره، جزیره گنج بیچ و ساحل شمالی مناسب دیدن است.

St.Lucia

در این منطقه همه چیز از فرانسه و انگلستان تهیه می شود و برای ماه عسل زوجهای جوان واقعاً فوق العاده است. نوشیدنی‌های گرمسیری و سرد در میان جنگلهای سبز و پرباران آن بسیار دوست داشتنی است. منظره اقیانوس از ساحل آن واقعاً دیدنی است.

اگر بخواهید به ماه عسل بروید کجا را انتخاب میکنید؟

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.