برای اینکه عروس خوش اندام و خوش تیپی باشید شاید لازم باشد پیش از مراسم عروسیتان رژیم بگیرید. این مطلب به شما کمک میکند 3 ماه قبل از عروسی چگونه آماده شوید

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس / مینو سلیمی: برای تبدیل شدن به یک عروس زیبا و جذاب صرف داشتن لباس و طلا و جواهر آن چنانی و آرایش های میلون تومانی کافی نیست بلکه اگر به صورت و بدنتان نرسید و اندام مناسبی نداشته باشید هر چه خرج لباس تان کنید باز هم آنقدرها که باید و شاید زیبا به نظر نمی رسید. چطور در این مدت به بدنتان ایده آلتان برسید؟ این رژیم را از دست ندهید.

مرحله اول:

این مرحله شامل رژیم غذایی مشخص و بیست دقیقه پیاده روی در روز، هر 7 روز هفته است.

مبنای اصلی رژیم غذایی شما در این مرحله فقط پروتئین خالص است. یعنی گوشت گاو و گوساله کم چرب، مرغ، جگر مرغ، بوقلمون، شتر مرغ و بلدرچین، ماهی و غذاهای دریایی، پروتئین گیاهی مانند سویا و محصولات لبنی بدون چربی و دو عدد تخم‌مرغ کامل. در ضمن می‌توانید روزی 5/1 لیتر آب یا انواع نوشیدنی‌های بدون قند و شکر بنوشید به علاوه 5/1 قاشق غذاخوری سبوس جو.

در ضمن گوشت گوسفند، گوشت گاو پرچرب، شیر و لبنیات پرچرب، میوه، حبوبات، قند و شکر، نان، برنج، ماکارونی و... در این مرحله غیرمجازند.

3 ماه قبل عروسی چه رژیمی بگیریم؟

 

چقدر در این مرحله بمانیم؟
این مرحله یکی دو روز بیشتر طول نمی کشد و در این فاصله باید چهار تا چهار و نیم کیلو وزن کم کنید.

مرحله دوم:

در این مرحله هم باید رژیم داشته باشید و هم روزی 30 دقیقه پیاده روی کنید.

در این مرحله سبزیجات به برنامه غذایی شما اضافه می‌شود؛ یعنی در این باید متناوبا جای روزهای «فقط پروتئین» را با روزهای «پروتئنی + سبزیجات» عوض ‌کنید. مصرف انواع سبزیجات به غیر از سبزیجات نشاسته‌ای و دو قاشق سبوس در این مرحله مجاز است.

چقدر در این مرحله بمانیم؟
این مرحله نیز معمولا سه تا چهار روز طول می کشد و شما چیزی حدود 5 کیلو از وزنتان را باید در این مرحله از دست بدهید.

مرحله سوم:

در این مرحله هم باید رژیم داشته باشید و هم روزی 25 دقیقه پیاده روی کنید.

در مرحله سوم شما دوباره به مرحله یک باز می گردید؛ اما کمی کربوهیدرات یا نشاسته هم وارد برنامه غذایی روزانه تان می‌شود. مهم‌ترین بخش این مرحله این است که باید یک روز در هفته به فاز اول بازگردید و فقط از منابع پروتئینی خالص بدون هیچگونه سبزیجاتی استفاده کنید.

3 ماه قبل عروسی چه رژیمی بگیریم؟


چقدر در این مرحله بمانیم؟
این مرحله معمولا یک هفته طول می کشد تا شما 5 کیلو دیگر از وزن خود را نیز از دست بدهید.مرحله چهارم:

در فاز چهارم شما می‌توانید در تمام روزهای هفته یک رژیم غذایی معمولی داشته باشید به شرط اینکه یک روز در هفته فقط پروتئین و یک واحد کربوهیدرات بخورید. البته روزی نیم ساعت هم پیاده روی کنید.

 

 

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.