تصاویری از 7 مدل حلقه ازدواج که در ربع قرن گذشته همواره پرطرفدار بوده اند و بسیاری از معروف ترین عروس های این سال ها آنها را برگزیده اند

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

درست است که دنیای مد هر روز و هر لحظه تغییر می‌کند، اما طرح‌ها و مدل‌هایی هستن که نه فقط قدیمی نمی‌شوند بلکه سال به سال بر محبوبیت‌شان نیز افزوده می‌شود. اینبار قصد داریم 7 مدل حلقه نامزدی را به شما معرفی کنیم که در ربع قرن گذشته همواره در فهرست پرفروش‌ترین‌ها بوده‌اند.

David Yurman

 


این حلقه که پایه آن از پلاتین ساخته و سرتاسر آن از الماس‌های ریز پوشیده شده و روی آن یک برلیان بزرگ قرار دارد، یکی از زیباترین حلقه های نامزدی است که تاکنون طراحی و ساخته شده است.
چه چیزی این حلقه را به عنوان یک مدل کلاسیک جلوه‌گر می‌سازد؟ کافیست با دقت به آن نگاه کنید چون خودش برای شما حرف می‌زند! این حلقه پرقدرت، شیک و منحصر به فرد است و جلوه زیبایی به انگشت چهارم دست چپ شما می‌دهد.

Leo Ingwer

 


این هم یک حلقه کلاسیک و شیک دیگر که روی آن با الماس‌های کوچک کار شده و یک برلیان بزرگ در وسط آن قرار گرفته است.
چه چیزی این حلقه را تا این حد با ارزش کرده است؟ طراحی ساده و در عین حال بسیار شیک آن که باعث شده به مدت 70 سال جزو محبوب‌ترین حلقه‌های نامزدی باشد.

Norman Silverman

 


یک حلقه زیبا مزین به سه برلیان که نمادی از گذشته، حال و آینده‌اند. هماهنگی الماس‌های ریزی که دور برلیان‌ها کار شده‌اند، ترکیب و نمایی فوق‌العاده‌ای را به وجود آورده اند.

Chopard

 


این حلقه طلای 18 عیاری که با برلیان زیبایی توسط Chopard طراحی شده، موردپسند بسیار از عروس‌ خانم‌هاست. چه چیزی این حلقه را محبوب کرده است؟ این سبک از برش برلیان سال‌هاست که طرفداران مشهور و سرشناسی همچون گریس کلی و آنجلینا جولی دارد.

Tolkowsky

 

 

این سبک برش برلیان از 90 سال پیش تا امروز خیلی از عروس‌‌ها را به دنبال خود کشانده است.

 

De Beers

یک حلقه فوق‌العاده زیبا و تک! این حلقه دو‌تایی که یک سمت آن از پلاتین و سمت دیگرش از الماسهای ریز پر شده و در وسط آنها یک برلیان بزرگ قرار گرفته، یکی از پرطرفدارترین حلقه‌های نامزدی در آمریکا و اروپاست.

 

Tiffany & Co


این کمپانی همیشه بهترین و ماندگارترین مدل‌های حلقه‌ نامزدی را معرفی می کند . این حلقه زیبا با نگین تک برلیان نیز درخشندگی خیره‌کننده ای دارد که همه نگاه‌ها را به سمت خود جذب می‌کند.

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.