مدلهای آرایش

مدلهای آرایش

آرایش عروس با صورت گرد

پرسش: تقریبا 1 ماه تا مراسم من باقی مانده است. سوالی که برام پیش اومده اینه که چه مدل سایه و رنگ سایه به صورت و ظاهر من میاید. من صورت نسبتا گردی دارم البته چاق یا تپل نیستم. چشمانم کشیده است و مدل ابروهایم کشیده وشیطانی است. رنگ مو ها و چشم هام قهوه ای تیره مایل به مشکی است.

مدلهای آرایش

فهرست لوازم آرایش سفری

کیف لوازم آرایش همیشگی برای سفر به درد نمی خورد؛ باید فهرستی از لوازم آرایش مورد نیاز در سفرتان داشته باشید تا هم جای زیادی نگیرند و هم، در لحظه های حساس به دادتان برسند!

مدلهای آرایش

آرایش به سبک «فرش قرمز»

پشت چهره زیبا و جذاب هنرپیشه‌ها چه رازهایی نهفته است؟ آیا همه هنرپیشه های هالیوود اینقدر زیبا هستند یا آرایش به سبک فرش قرمز است که جذاب شان می کند؟!

مدلهای آرایش

تاریخ انقضای هر کدام از لوازم آرایش را بدانید

هر کدام از لوازم آرایشی که در کیف آرایش تان دارید، غیر از تاریخ انقضای خود ماده آرایشی، بعد از باز شدن و آغاز مصرف هم تاریخ انقضای مشخصی دارند؛ حتما لوازم آرایش تان را چند وقت یکبار بازبینی و در صورت لزوم دور بیندازید.

مدلهای آرایش

چطور باید رژگونه بزنیم؟

برای زیباتر شدن در مهمانی های قبل و بعد از عروسی با دقت بیشتری از رژگونه استفاده کنید؛ چون اگر ندانید چطور باید رژگونه بزنید، سر و ریخت بدی پیدا می کنید!

مدلهای آرایش

چه مدل آرایشی برای پوست روشن مناسب است؟

پرسش : 28 سالمه و فروردین 93 جشن عروسیمه. متاسفانه هنوز نتونستم یه آرایشگاه خوب پیدا کنم البته هزینه آرایشگاه هم برام مهمه و نمی خوام خیلی گرون باشه.من کلا دختری نیستم که زیاد آرایشگاه برم و برای همین خیلی آرایشگاه های خوب رو نمی شناسم. درضمن از آرایش های خیلی تند و فشنم خوشم نمی آد و پوستم هم روشنه و برای همین فکر نمی کنم آرایش های خیلی ملایم و اروپایی بهم بیاد. اما منم مثل هر عروس دیگه ای دوست دارم روز عروسیم خیلی قشنگ به نظر برسم و خیلی نگرانم که آرایشم خوب نشه لطفا منو راهنمایی کنین.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

مزایا و معایب ازدواج با مرد سن بالا
من 15سالم بود که ازدواج کردم با مردی 29 ساله الآن 18 سالمه خوش...

1 ساعت قبل

سالن زیبایی شبنم نظیف
من آبان 97 عروس سالن ویس شعبه سعادت آباد بودم اصلا کاری به قیم...

دیروز

از دست مادر شوهرم کلافه شده ام!
با سلام خانمی 21 ساله هستم از اهواز ما الان 4سالی میشه با مادر...

3 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...