8 عکس

مدل بافت برای موهای متوسط (قسمت اول)

مدل بافت یکی از محبوب ترین مدل موهاست. اگر اندازه موهایتان متوسط است به این مدل موها نگاهی بیاندازید

اگر موهای متوسطی دارید پیدا کردن مدل بافت برای آن کار سختی است. در اینترنت مدل بافت های زیادی برای موهای بلند و حتی کوتاه پیدا می شوند، ولی برای موهای متوسط اینطور نیست. اگر موهای تان نه بلند است و نه کوتاه و نمی دانید چه مدل بافتی داشته باشید این گالری را ببینید.
مدل بافت تیغ ماهی به هم ریخته نیمه باز

در این مدل مو از دو سبک مد روز یعنی بافت تیغ ماهی و موهای به هم ریخته استفاده شده است. این مدل بافت ساده است فقط کافی است قسمت جلوی موهای تان را جدا کنید و شروع به بافت کنید.

مدل بافت فرانسوی شُل و به هم ریخته

اگر علاقه ای به مدل بافت تیغ ماهی ندارید، بافت فرانسوی را امتحان کنید. ترکیب به هم ریختگی و شل بودن موها همیشه فوق العاده جذاب می شود. مدل بافتی دخترانه و زیبا که همه دخترها عاشق اش می شوند. این مدل مو با هر نوع لباسی ست می شود.

مدل بافت هلندی یک طرفه

این مدل مو برای هر نوع مناسبتی کاربرد دارد. این مدل بافت هلندی دخترانه، شیک و جالب است. می توانید پایین موهای تان را هم فر کنید تا جذابیت آن را دوچندان کنید.

مدل بافت هلندی + موی گوجه ای

این مدل مو بسیار ساده و جذاب است. قسمت جلوی موهای تان را جدا کنید و مدل هلندی ببافید. قبل از اینکه آن را ببندید قسمت پایانی را مدل گوجه ای درست کنید. این مدل بافت یک مدل معرکه برای اهالی مد و فشن است.

مدل بافت کنار گوش + دم اسبی

فقط کافی است یک بار این مدل مو را امتحان کنید تا آن مدل موی دم اسبی قدیمی را برای همیشه فراموش کنید.

مدل بافت ترکیبی

ترکیب بافت ها حسابی جلب توجه می کند. میتوانید مدل بافت های مختلف با سایزهای مختلف را ترکیب کنید. نگران جای قرار گرفتن بافت ها نباشید فقط کافی است قسمتی از موهای تان را جدا کنید و شروع به بافتن کنید.

مدل بافت هلندی تاجی شکل

با این مدل بافت نیازی به هیچ اکسسوری ای برای موهای تان ندارید. این مدل مو به تنهایی حسابی جلب توجه می کند، تنها چیزی که باید به آن فکر کنید رنگ رژ لب تان است.

مدل بافت هلندی درشت

این مدل مو خیلی خاص است و برای موهای متوسط کاملا مناسب است. اگر یک بار آن را امتحان کنید دیگر سراغ هیچ مدل موی دیگری نمی روید.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

مدل بافت برای موهای متوسط (قسمت دوم)
لطفا کمی صبر کنید...