مدل عکس

اگر شما جزء کسانی هستید که میخواهند مدل عکس های آنها متفاوت از بقیه باشد حتما به این مطلب سر بزنید، انواع مدل عکس جذاب و زیبا با الهام از مد روز

مدل عکس

راهنمای حقوقی عقد قرارداد با آتلیه عروس

یکی از مهم ترین بخش های هر مراسم عروسی، عکاسی و فیلمبرداری از مراسم است. در این مطلب به شما یادآوری می کنیم که در هنگام بستن قرارداد با آتلیه عروس به چه نکاتی دقت کنید تا خیال تان از عکس های عروسی راحت باشد.

مدل عکس

5 نکته ضروری برای خوش عکس شدن

اگر می‌خواهید در تمام عکس‌های عروسی مانند خورشید آسمان بدرخشید این پنج نکته برای بهتر شدن در عکس هایتان را بخوانید و توصیه‌ها را به‌ خاطر بسپارید.

مدل عکس

دختر 5 ساله به آرزویش رسید و عروس شد

سوفیا چیاپالون دختر زیبای 5 ساله ای است که مشکل قلبی شدید دارد. او قبل از اینکه بخواهد چهارمین عمل قلب بازش را انجام دهد یک آرزوی کوچک و زیبا داشت. او می خواست با دوست دوران مهدکودک اش، هانتر، ازدواج کند.

مدل عکس

رازهای خوش عکس شدن شما در روز عروسی

حتما با دیدن عکس های مدل ها و سلبریتی ها فکر کرده اید که چه چیزی باعث خوش عکس بودن آنها شده است؟ در این مطلب به شما میگوییم که چطور عکس بگیرید تا برای روز عروسیتان بهترین باشید .

مدل عکس

عکس های بی نظیر ماه عسل

بیشتر عروس و دامادها می‎خواهند درجشن ازدواج‎شان، عکاس‎های حرفه‎ای عروسی، حضور داشته باشند. اما بعد از عروسی معلوم است که باید خودتان دست به کار شوید و چند اصول عکاسی و ژست‎ها را یاد بگیرید، حتی اگر دوربین عکاسی حرفه‎ای هم نداشته باشید با گوشی همراه‎تان هم می‎توانید بهترین عکس‎ها را بیندازید تا بعدها عکس‎های شگفت‎انگیز ماه عسل برایتان بهترین خاطره باشد

مدل عکس

آلبوم عروسی؛ همان که می خواستید

دلتان می خواهد چه چیزهایی از مراسم روزهای قبل از ازدواج و روز عروسی را به یادگار نگه دارید؟ همین یادگاری ها می توانند آلبوم عکس شما را بسازند؛ پس با عکاس تان صحبت کنید و او را از خواسته هایتان مطلع کنید.

بیشتر

آخرین بحث ها و نظرات

آموزشگاه سیماى ماندگار
سلام منم تشکر میکنم از سالن شما. خیلی خوشحالم که تونستم توى یک...

4 روز قبل

رنگ موی مناسب شما کدام است؟
چه جالب روشهایی رو برای تشخیص رنگ پوسن گفتت...

5 روز قبل

اسم عشقتون رو توی گوشی اتون چی سیو کردید ؟
اسم رلمو تو گوشیم به انگلیسی همیشگیم سیو کردم اونم منو یکی یدو...

6 روز قبل
لطفا کمی صبر کنید...