8 عکس

مدل موی جمع مجلسی |قسمت اول|

اگر به مراسمی دعوت شده اید و تصمیم دارید مدل موی جمع داشته باشید به این مدل موها نگاهی بیاندازید

به جشن عروسی یکی از دوستان یا اقوام تان دعوت شده اید و به دنبال مدل موی مناسب می گردید؟ پیدا کردن مدل موی دلخواه برای مجالس کار آسانی نیست. ابتدا باید بدانید می خواهید موهای تان باز باشد یا جمع؟ و یا نیمه باز؟ اگر نسبت نزدیکی با عروس یا داماد دارید توصیه ما این است که مدل موی جمع را انتخاب کنید چون هم شیک تر و مجلسی تر است و هم اینکه لباسی که احتمالا کلی برایش هزینه کرده اید را بهتر نشان می دهد. اینجا می توانید ایده های خوبی برای مدل موی جمع پیدا کنید.
مدل موی جمع شینیون

این مدل شینیون بسیار ساده و شیک است. اگر از مدل موی جمع ساده خوش تان نمی آید می توانید به آن بافت اضافه کنید و یا قسمت هایی را بپیچانید. این مدل شینیون خیلی محکم و مرتب است و در طول مراسم اصلا تکان نمی خورد.

مدل موی جمع پوش دار با بافت تیغ ماهی

این مدل مو موها را پرحجم نشان می دهد، در آن بافت به کار رفته است و به هم ریخته است. در واقع دو مدل مو با هم ترکیب شده اند، یک مدل موی گوجه ای به هم ریخته داریم که دور آن بافت تیغ ماهی پیچیده شده است. این مدل موی جمع برای موهای بلند مناسب تر است.

مدل موی جمع رمانتیک با گل

اگر به موهای تان گل بزنید مدل موی ظریف تر و دخترانه تری خواهید داشت.

مدل موی جمع با بافت تیغ ماهی + تل

بافت تیغ ماهی ای که در این مدل موی جمع به کار رفته است کاملا متفاوت و خاص است چون به جای اینکه به صورت عمودی باشد، به صورت افقی است. با افزودن یک تل می توانید جلوه زیبایی به این مدل مو بدهید.

مدل موی جمع شینیون یک طرفه

مدل موی جمع یک طرفه بسیار ساده و شیک است. اگر به این مدل مو یک بافت هم اضافه کنید آن را دخترانه تر می کنید. حتی می توانید به این مدل مو گل هم اضافه کنید و جذابیت آن را دوچندان کنید.

مدل موی جمع پوش دار و به هم ریخته

این مدل موی جمع، ساده و در عین حال به هم ریخته است. به هم ریختگی آن کاملا کنترل شده است و بسیار زیبا و شیک است.

مدل موی جمع بافت

این مدل موی جمع در عین سادگی خیلی شیک و زیبا است. این رنگ مو خیلی به این مدل مو می آید.

مدل موی جمع شینیون بزرگ برای موهای بلند

این مدل موی جمع با موهای بلند فوق العاده می شود. همانطور که در عکس می بینید بافت و گل سر زیبایی این مدل را دوچندان کرده است.

لطفا کمی صبر کنید...