10 عکس

آلبوم: انواع مدل موی دم اسبی

شاید باورتان نشود ولی مدل موی دم اسبی هم انواع مختلفی دارد. این مدل های دم اسبی را ببینید

راحت ترین و بی دردسرترین مدل مو برای خانم ها مدل دم اسبی است. اگر از مدل موی دم اسبی یکنواخت همیشگی خسته شده اید و می خواهید کمی تنوع به موهای تان بدهید اینجا می توانید ایده های خیلی خوبی پیدا کنید. این مدل های دم اسبی خیلی شیک و زیبا هستند و با دیدن آن ها تعجب می کنید که چرا زودتر امتحان شان نکرده اید.
دم اسبی بالا و فر

دم اسبی بالا و فر: این مدل همان دم اسبی معمولی است با این تفاوت که پایین موها فر شده است. درست کردن آن بسیار ساده است هم می توانید قبل از بستن موها آن را فر کنید و هم می توانید اول موها را ببندید و بعد فقط قسمت بسته شده را فر کنید.

دم اسبی به هم ریخته با بافت

دم اسبی به هم ریخته با بافت: این روزها موهای به هم ریخته خیلی مد شده است و دم اسبی به هم ریخته هم فوق العاده جذاب است. یک بافت از یک طرف موهای تان به آن اضافه کنید و موهای تان را از پشت شل ببندید. این مدل مو مناسب کنسرت های موسیقی، مهمانی ها و عروسی هاست.

دم اسبی پایین پیچی

دم اسبی پایین پیچی: خیلی وقت ها پیش می آید که می خواهید بروید سر کار و بعد از آن پیش دوستان تان بروید یا قراری دارید. این مدل مو دقیقا مخصوص همان روزهاست. این مدل مو هم از جلو زیباست و هم از پشت.

دم اسبی پایین یک طرفه با بافت فرانسوی

دم اسبی پایین یک طرفه با بافت فرانسوی: دم اسبی پایین، بافت زیبا را به خوبی به نمایش می گذارد. حتما یادتان باشد در این مدل مو از سرم یا روغن مو استفاده کنید تا موهای تان صاف و ابریشمی باشد. اگر به جایی دعوت هستید که در آنجا از شما عکس می اندازند این مدل مو را انتخاب کنید و مطمئن باشید که عکس های فوق العاده ای خواهید داشت.

دم اسبی پایین با بافت تیغ ماهی برای موهای بلند

دم اسبی پایین با بافت تیغ ماهی: اگر موهای بلندی دارید این مدل مو که ترکیبی از دم اسبی پایین و بافت تیغ ماهی است را امتحان کنید. از آنجایی که قسمت بافت تیغ ماهی خیلی کوچک است برای درست کردن این مدل نیازی نیست که خیلی حرفه ای باشید. وقتی امتحان کنید متوجه خواهید شد. قطعا خوش تان خواهد آمد.

دم اسبی پایین و پرپشت

دم اسبی پایین و پرپشت: این مدل مو برای محل کار، مهمانی و جاهای دیگر مناسب است. با این مدل مو چون موها روی صورت نیستند می توانید آرایش زیاد انجام دهید و صورت زیبای تان را به نمایش بگذارید.

دم اسبی پایین حبابی

دم اسبی پایین حبابی: این مدل مو در عین ساده بودن خیلی جذاب است. ترکیب دم اسبی حبابی با آن بافت تیغ ماهی خیلی شیک شده است.

دم اسبی به هم ریخته

دم اسبی به هم ریخته: این مدل مو برای موهای متوسط رو به بلند مناسب تر است. موهای تان را از پشت شل ببندید. بعد مقداری از موها را روی صورت تان بریزید. اینطوری می توانید مدل موی به هم ریخته درست کنید و اگر در طول روز مقدار بیشتری بیرون ریخت نگران نباشید و موها را به حال خودش بگذارید.

دم اسبی نیمه باز با بافت

دم اسبی نیمه باز با بافت: برای اینکه موهای بلند و پرپشت تان را به نمایش بگذارید این مدل مو را امتحان کنید. جلوی موهای تان را به سه بخش تقسیم کنید و سه بافتِ نیمه انجام دهید. فقط تا جایی که به قسمت دم اسبی می رسید بافت را ادامه دهید. همه بافت ها را در آن قسمت جمع کنید و به همراه قسمت دم اسبی ببندید. برای بستن هم می توانید از کش مو استفاده کنید و هم می توانید با موهای تان آن را ببندید.

دم اسبی با بافت هلندی

دم اسبی با بافت هلندی: بافت هلندی به نظر مدل سختی می آید ولی وقتی یاد بگیرید می فهمید که خیلی ساده است. این بافت درست برعکس بافت فرانسوی است، به جای اینکه موها را روی هم دیگر ببافید باید زیر یکدیگر ببافید. وقتی می خواهید با دوستان تان بیرون بروید این مدل مو را امتحان کنید، قطعا دوستان تان از دیدن آن خوش شان می آیند و احتمالا از شما می خواهند که این مدل را به آن ها هم یاد بدهید.

لطفا کمی صبر کنید...