9 عکس

مدل موی عروس برای موهای کوتاه و متوسط (قسمت اول)

اگر موهای کوتاه و یا متوسط دارید و عروسی تان نزدیک است این مدل موها را ببینید

در روز عروسی تنها چیزی که از لباس عروس مهم تر است، مدل موی عروس است. مدل موی عروس تنوع خیلی زیادی دارد ولی اگر موهای کوتاه یا متوسطی داشته باشید پیدا کردن مدل موی عروس مناسب کمی سخت می شود. اگر شما هم موهای کوتاهی دارید و با اکستنشن هم میانه ای ندارید و می خواهید در مراسم عروسی با موهای طبیعی خودتان ظاهر شوید حتما این گالری را ببینید.
مدل موی عروس پیکسی به هم ریخته + تل

وقتی موهای تان کوتاه است نیاز به چیزی دارید که به خوبی جلب توجه کند، و از نظر ما آن چیز می تواند یک تل زیبا باشد. این تلِ شیک و کلاسیک خیلی خوب با این مدل موی پیکسی همخوانی دارد.

شینیون پایین سر + گل سر

شینیون پایین سر به هم ریخته برای عروس هایی که موهای متوسط دارند خیلی عالی است. فقط کافی است پایین مو را رُل کنید و با سنجاق محکم اش کنید، جلوی مو را هم فر کنید. در این مدل موی عروس هم از اکسسوری مو استفاده شده ولی این بار از یک گل سر ساده. همچنین می توانید از یک گل سر قدیمی که برای مادر یا مادربزرگ تان بوده هم استفاده کنید که سبک موهای تان کمی سنتی شود.

مدل موی عروس قدیمی

این مدل موی عروس کلاسیک و قدیمی فوق العاده است. بیگودی کردن ممکن است کمی دشوار باشد ولی یکی از شیک ترین مدل های فر کردن مو است و خیلی مرتب و منظم است. چون موهای تان کوتاه است دلیل نمی شود که نتوانید آن ها را فر کنید.

مدل موی عروس موج دار تا سر شانه + گل

برای آن دسته از عروس خانم هایی که می خواهند موی طبیعی شان را به نمایش بگذارند، چند تا فر درشت می تواند تاثیر فوق العاده ای داشته باشد، مخصوصا اگر با این گل هایی که در تصویر می بینید همراه باشد. اگر عروسی تان در فضای باز است حتما از ایده گل روی موهای تان استفاده کنید.

شینیون پوش دار

این مدل شینیون به خاطرِ پوشی که دارد موهای کوتاه شما را حجیم نشان می دهد. مدل بافت را می توانید به سلیقه خودتان انتخاب کنید و یا می توانید از گل سر استفاده کنید. این شینیونِ ساده هم زیباست و هم مد روز.

مدل موی عروس باب + بافت & تل

این مدل تل توری هم خیلی زیبا است مخصوصا اگر تور عروسی نداشته باشید. بافت جلوی سر با اینکه خیلی ساده است خیلی مدل موی عروس را جذاب کرده است، همچنین اگر پیشانی تان بلند است به خوبی آن را می پوشاند.

مدل موی عروس ساده و رمانتیک

یک مدل موی عروس خیلی ساده و زیبا. در اینجا هم گل زیبایی مو را دو چندان کرده است. این مدل موی عروس برای فصل بهار فوق العاده است.

مدل موی عروس جمع ساده با سنگ های پر زرق و برق

هر عروسی ای با این سنگ های پر زرق و برق زیباتر می شود. این مدل موی عروس خیلی ساده است، یک مدل موی گوجه ای که روی آن با گلِ سرِ پر از سنگ تزیین شده.

موی فر کوتاه + تاج گل

اگر موهای کوتاهی دارید برای جلب توجه می توانید از گل استفاده کنید، در این مدل موی عروس از تاج گل استفاده شده که بسیار زیبا است. فقط اگر عروسی تان در فضای باز است مراقب زنبورها باشید.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

مدل موی عروس برای موهای کوتاه و متوسط (قسمت دوم)
لطفا کمی صبر کنید...