8 عکس

مدل موی عروس برای موهای کوتاه و متوسط (قسمت دوم)

اگر موهای کوتاه و یا متوسط دارید و عروسی تان نزدیک است این مدل موها را ببینید

در روز عروسی تنها چیزی که از لباس عروس مهم تر است، مدل موی عروس است. مدل موی عروس تنوع خیلی زیادی دارد ولی اگر موهای کوتاه یا متوسطی داشته باشید پیدا کردن مدل موی عروس مناسب کمی سخت می شود. اگر شما هم موهای کوتاهی دارید و با اکستنشن هم میانه ای ندارید و می خواهید در مراسم عروسی با موهای طبیعی خودتان ظاهر شوید حتما این گالری را ببینید.
مدل موی عروس نیمه باز ساده برای موهای متوسط

این مدل موی عروس نیمه باز زیبا و ساده است و درست کردن آن وقت گیر نیست. این مدل موی عروس به زیبایی با شکوفه های ریز تزیین شده است، شکوفه هایی که نه تنها زیبا هستند بلکه خوشبو هم هستند.

مدل موی پیکسی بافته شده

اگر می خواهید روز عروسی تان متفاوت باشید این مدل موی عروس را انتخاب کنید. موی پیکسیِ بافته شده که نه تنها مدل اش خیلی زیباست بلکه رنگ اش هم فوق العاده است. هر کسی این رنگ موی نقره ای-خاکستری را ببیند عاشق اش می شود. بدون هیچ گلی، بدون هیچ تل یا گل سری، فقط موی ساده با یک بافت ساده. خیلی دوست داشتنی است.

فر انگشتی + تل

این هم یک مدل موی فر انگشتی برای عروسی های که تم قدیمی دارند. برای درست کردن این مدل موی عروس نیاز به هیچ ابزار و حرارتی ندارید، فقط کافی است انگشت های تان را به ژل آغشته کنید و به موهای تان حالت بدهید.

مدل موی عروس متفاوت برای عروس های جسور

اگر شخصیت جسوری دارید این مدل موی عروس را امتحان کنید. رنگ متفاوت، سبک متفاوت و یک بافت متفاوت. ممکن است فکر کنید که این مدل مو برای عروسی مناسب نیست ولی به نظر ما که خیلی جذاب است. همه عروس ها که نباید روی موهای شان تل و گل سر داشته باشند.

شینیون به هم ریخته

این مدل موی عروس شینیون به هم ریخته خیلی زیبا است و باید خیلی تمرین کرد تا بتوان شینیونی به این بهم ریختگی درست کرد! اول موها را به صورت دم اسبی ببندید و بعد با سنجاق آن را به این شکل فیکس کنید. جلوی موها را می توان فر کرد تا کمی پرحجم نشان داده شود. این مدل موی عروس به خوبی با این مدل گوشواره ست شده است.

مدل موی عروس برای موهای مدل باب

اگر موهای تان را مدل باب کوتاه کرده باشید پیدا کردن مدل موی عروسی کار بسیار دشواری است. با استفاده از چند بافت ساده و چند سنجاق می توانید این مدل موی زیبا را درست کنید. مدل مویی که در عین به هم ریخته بودن آراسته هم هست! این مدل مو با این گوشواره های مروارید خیلی شیک شده است.

مدل موی پیکسی بلند + تل زیبا

اگر موهای پیکسیِ بلند دارید بهتر است باز هم از تل استفاده کنید ولی این بار از یک تل دایره ای که بتوانید تمام و کمال به نمایش اش بگذارید. همچنین می توانید از یک گردنبند مروارید استفاده کنید و به جای اینکه آن را دور گردن تان بندازید، دور سرتان بگذارید. خیلی جذاب می شود، اینطور فکر نمی کنید؟

تل بافت

این مدل موی عروس برای آن دسته از عروس هایی است که علاقه ای به استفاده از اکسسوری و گل روی موهای شان ندارند و می خواهند همه چیز طبیعی باشد. در این مدل از موی بافته شده به عنوان تل استفاده شده است. به این صورت که از پشت یک گوش بافت شروع شده و از روی مو رد شده و در طرف دیگر تمام شده است. قسمت های بازِ مو هم پوش داده شده است.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

مدل موی عروس برای موهای کوتاه و متوسط (قسمت اول)
لطفا کمی صبر کنید...