11 عکس

مدل موی نیمه باز مناسب برای جشن عروسی (قسمت اول)

اگر به مراسمی دعوت شده اید و می خواهید مدل موی نیمه باز داشته باشید به این مدل موها نگاهی بیاندازید

انتخاب مدل موی مناسب برای عروسی کار دشواری است. اول باید انتخاب کنید که می خواهید موهای تان جمع باشد، باز باشد و یا نیمه باز. وقتی انتخاب کردید می توانید شروع به سرچ کردن در اینترنت بکنید و مدل موی دلخواه تان را پیدا کنید. اینجا 23 مدل موی نیمه باز آورده ایم که مطمئنا حداقل یکی از آن ها توجه تان را جلب می کند.
مدل موی نیمه باز بلند، موج دار و به هم ریخته

این مدل مو برای موهای بلند بسیار مناسب است. موج دار است، مد روز است و خیلی هم زیباست. چند سال است که موهای به هم ریخته خیلی مد شده اند و این خبر خوبی برای شماست چون دیگر نباید نگران به هم ریخته شدن موهای تان در طول جشن باشید. می توانید مانند این عکس از یک گل سر زیبا هم استفاده کنید.

مدل موی نیمه باز موج دار با بافت تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی خیلی شیک و زیبا است. در این مدل موی نیمه باز قسمت جمع موها به شکل تیغ ماهی بافته شده است و بقیه مو باز و موج دار است.

مدل موی نیمه باز فر + بافت آبشاری

این مدل مو برای مراسم خاص به ویژه عروسی خیلی مناسب است. بافت آبشاری خیلی خاص و شیک است و توجه همه را جلب می کند.

مدل موی نیمه باز پیچشی + بافت تیغ ماهی

دو قسمت از موها را بپیچید و به هم وصل کنید و ادامه را به شکل تیغ ماهی ببافید. قسمت پیچیدن خیلی ساده است و هر کسی می تواند انجام دهد. قسمت بافت تیغ ماهی کمی سخت است ولی اگر تمرین کنید آسان می شود. این مدل موی نیمه باز خیلی زیبا و دخترانه است.

مدل موی نیمه باز جذاب برای موهای متوسط

اگر موهای تان بلند نیست و دنبال مدل موی خاص می گردید این مدل مخصوص شماست. این مدل موی نیمه باز با گل سر مرواریدی خیلی زیبا می شود. اگر موهای تان فر نیست می توانید پایین موهای تان را فر کنید تا حجیم تر نشان داده شود.

مدل موی نیمه باز موج دار + بافت

این مدل موی نیمه باز موج دار خیلی رمانتیک و دخترانه است.

مدل موی نیمه باز پیچشی

همانطور که اشاره کردیم پیچیدن موها کار آسانی است. درست کردن این مدل مو اصلا وقت گیر نیست. چند قسمت از موها را بپیچید و با هم ترکیب کنید تا این مدل را درست کنید. از بالا شروع کنید و به سمت پایین بیایید تا چند ردیف موی پیچیده شده داشته باشید. اگر این مدل مو را انتخاب کنید وقت بیشتری برای آرایش صورت تان خواهید داشت. می توانید پایین موها را هم فر کنید تا زیبایی آن بیشتر شود.

مدل موی نیمه باز برای موهای کوتاه تر

همه که موهای بلند ندارند، اگر موهای تان بلند نیست یک مدل موی نیمه باز شیک و ساده مانند این مدل انتخاب کنید. درست کردن این مدل آسان است، اگر خواستید می توانید پایین موها را هم کمی فر کنید.

مدل موی نیمه باز شیک

اگر به دنبال یک مدل موی نیمه باز شیک و ساده هستید این مدل را انتخاب کنید. اگر علاقه ای به بافت ندارید این مدل برای شما مناسب است. این مدل مو هیچوقت از مد نمی افتد.

مدل موی نیمه باز با بافت تاجی شکل به هم ریخته

اگر نمی خواهید از اکسسوری برای موهای تان استفاده کنید می توانید با خود موهای تان تاج درست کنید. این مدل فقط یک بافت تاجی شکل نیست، بلکه بافت تاجی شکل به هم ریخته است. این مدل موی نیمه باز به هر نوع لباسی می آید.

مدل موی نیمه باز پوش دار + بافت

پوش دادن باعث می شود که حجم موها بیشتر نشان داده شود و بسیار هم شیک است.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

مدل موی نیمه باز مناسب برای جشن عروسی (قسمت دوم)
لطفا کمی صبر کنید...