دنیای جذاب و زیبای مد لباس عروس ، در سراسر دنیا طرفداران بیشماری دارد . اگر شما عروس خانم امسال هستید و هنوز برای مدل لباس عروستان تصمیم قطعی نگرفتید ، میتوانید با خواندن این مطلب ، تصمیم قطعی بگیرید .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس / میترا شکری : امسال برای مدل های لباس عروس 2016 در فصل بهار ، لباس عروس های فرم ماهی مورد توجه طراحان قرار گرفته است . 

بفرمایید «ماهی» شوید

اگر در اینترنت ژورنال های لباس امسال را نگاه کنید یا در مزونهای به روز آن ها را ورق بزنید قطعا بیشترین لباس هایی که می بینید لباس هایی هستند که در کشور ما به مدل ماهی معروف هستند. البته به این مدل اصطلاحا «بادبزنی» و «نیلوفری» هم می گویند.

«پرونویاس» که یکی از برندهای معروف اسپانیایی است که به تازگی پنجاهمین سالگرد حضورش در عرصه مد لباس عروس را جشن گرفته است. در ژورنال لباس عروس های بهاره این برند که مدتی قبل رونمایی شد اغلب، لباس های ماهی به چشم می خورند؛ البته نوع ماهی که روی باسن آن خیلی تنگ و جذب نیست و فقط پایین لباس از قسمت بالای زانو به پایین مقداری «فون» شده است.
تورهای کار شده دانتل روی این نوع لباس معمولا چشم نواز است، اما در کالکشن بهاره برندهای معروف تولید کننده لباس عروس مانند pronovias لباس های ساده با جنس ساتن آمریکایی به وفور به چشم می خورد که در عین سادگی بسیار زیبا هستند. اگر سادگی زیاد لباس شما را اذیت می کند می توانید با انتخاب سرویس جواهرات مناسب، تاج پرنگین و درخشان و تور حاشیه دار روی سر آن را جبران کنید.

    

پشت لباس هایی که در کالکشن های بهاره رونمایی شده اند به شکل v یا همان هفت خودمان تا روی کمر باز است و با سنگ تزئین شده که همین مسئله به زیبایی لباس شما و درخشیدن تان در شب رویایی عروسی تان کمک می کند. اگر در رویای کودکی تان همیشه دوست داشتید و دل تان میخواست لباس تان دنباله دار باشد، جالب است بدانید تمام لباس عروس های مدل «ماهی» که بهار امسال معرفی شده اند که دنباله 50 تا 100 سانتی دارند که در مراسم عروسی شما را همراهی می کند.

اگر قصد دارید لباس تان را به خیاط سفارش بدهید بهتر است از خیاط تان بخواهید حتما از پارچه ساتن آمریکایی مرغوب استفاده کند، چون اگر جنس لباس تان خوب نباشد ممکن است خوب از آب در نیاید و دل تان را بزند. اگر هم می خواهید خیال تان بابت پارچه راحت باشد، بهتر است از یک متخصص در این امر کمک بگیرد و تهیه پارچه مناسب را خودتان شخصا برعهده بگیرد. برای سنگ دوزی پشت لباس بهترین گزینه سنگ های نقره ای رنگ و ریز هستند که فرم v شکل پشت شما را تغییر ندهد. اگر سنگ های تان خیلی سنگین باشد ممکن است لباس تان را از شکل بیندازد.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.