شاید برایتان کمی عجیب به نظر برسد ولی مردها در زمینه انتظاراتی که از همسرشان در رابطه زناشویی دارند، خیلی شبیه هم هستند.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس/ مستانه تابش : همه آنها دوست دارند رابطه کمی شیرین، تند و تیز و هیجانی و تا حدی هم غیر قابل پیش بینی داشته باشند تا تبدیل به بهترین شوهر دنیا شوند. چطور این خواسته‌شان را محقق کنید؟ با توصیه هایی که در ادامه می آید و بارها امتحانش را پس داده است.مردها می خواهند گاهی شما شروع کننده رابطه باشید
مردها از این که رابطه زناشویی را شروع کنند و قدم اول را بردارند ابایی ندارد و اگر شما این کار را نکنید، خودشان انجامش می دهند اما واقعا برایشان لذت بخش است که ببینند شما چقدر مشتاق این رابطه هستید و صبر و قرار ندارید. یادتان باشد که واقعا فرقی نمی کند که چقدر دلتان آتش و گرما می خواهد چون تا کبریت روشن نکنید، احتمالا بقیه فکر می کنند که از خنکی و سرما بدتان نمی آید!

لباس های جذاب
خانم ها لباس خواب های جذاب و هیجان انگیز می پوشند تا همسرشان را از نظر جنسی برانگیخته کنند و این اتفاق واقعا می افتد و لباس می تواند به راحتی چنین تاثیری بر آقایان داشته باشد حتی اگر آن را پاره کنند و روی زمین بیندازند! پس برای انتخاب لباس های مناسب وقت و انرژی بگذارید و نگذارید که لباس های خوابی که دارید برای همسرتان تکراری شود.


مردها در تخت خواب چه می خواهند؟

پیش نوازی
رابطه زناشویی خوب با پیش نوازی شروع می شود پس عجله نکنید و این بخش از رابطه تان را نادیده نگیرید. این کار حتی صمیمت شما را نیز با هم بیشتر می کند.

ناگهان شروع کنید
پنجشنبه شب‌های معروف و جمعه صبح و.... را فراموش کنید و از این که در سایر نقاط منزل به جز اتاق خواب با همسرتان رابطه داشته باشید، نترسید. مردها از اینکه عشق و اشتیاق خود را حتی روی میز آشپزخانه به آنها نشان دهید حسابی لذت می برند و سر ذوق می آیند.

معجزه حرف زدن
موقع رابطه زناشویی تبدیل به مجسمه صامت و ساکت نشوید که هیچ حرفی نمی زند و هیچ عکس العملی ندارد. اتفاقا مردها از خانم هایی خوششان می آید که موقع رابطه زناشویی در گوششان نجوا می کنند، البته این حرف ها قطعا نباید در مورد کار خانه و مسائل زندگی و گله از فامیل همسر و... باشید. رمانتیک بازی در بیاورید و حتی در گوشش بگویید چقدر از حرکت امشبش خوشحالید.

اسمشان را صدا کنید
شاید قضیه برای شما خیلی معمولی و پیش پا افتاده باشد ولی وقتی موقع رابطه زناشویی اسم همسرتان را صدا می زنید، لذت عجیبی به او می بخشید. باور ندارید؟ امتحانش مجانی است.

    مردها در تخت خواب چه می خواهند؟

شما را به ارگاسم برسانند

هر مردی در رابطه زناشویی می خواهد که همسرش هم لذت ببرد و به اوج برسد. پس لطفا این مساله را از آنها دریغ نکنید!

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.