کاهش چشمگیر هزینه های مراسم                                                                                                         
اولین مزیت باشگاه نوعروس که نمی توان از آن گذشت، کاهش هزینه های برگزاری مراسم است. با عضویت در باشگاه و داشتن کارت، همان طور که در صفحه اصلی باشگاه نیز دیدید، هزینه های مراسم شما کاهش می یابد. با یک مثال نحوه کاهش هزینه ها را به شما نشان خواهیم داد:
فرض کنید می خواهید از میکاپ عروس به مبلغ 2/000/000 تومان استفاده کنید. اگر این خدمات با 30 درصد تخفیف به اعضای باشگاه نوعروس ارائه شده باشد، شما فقط می بایست 1/400/000 تومان پرداخت کنید آن هم بدون چانه زدن. یعنی شما با مراجعه به خدمات دهنده و انتخاب خدمات مورد نظر از هزینه آن مطلع می شوید، سپس با ارائه کارت باشگاه نوعروس، خدمات دهنده بدون اینکه شما چانه ای بزنید، تخفیف اعلامی در سایت نوعروس را برای شما محاسبه می کند.

یعنی شما 1/400/000 تومان می پردازید و از خدمات میکاپ عروس به ارزش 2/000/000 تومان استفاده می کنید.

خرید بی دردسر

از دیگر مزیت های باشگاه نوعروس، این است که شما بدون چانه زدن، بدون این که در شرایط پراسترس روزهای قبل از برگزاری مراسم، بخواهید در مورد هزینه ها صحبتی کنید، از قبل چانه ها برای شما زده شده و همه چیز هماهنگ شده و شما با خیال راحت می توانید از تخفیف حامیان باشگاه نوعروس برای اعضای باشگاه استفاده کنید.

استفاده رایگان از سمینارهای تخصصی و برنامه های نمایش زنده

از دیگر مزیت های باشگاه نوعروس، این است که شما می توانید در سمینارهای تخصصی روابط زوجین، سلامت خانواده و برنامه های نمایش زنده نوعروس بصورت رایگان و یا با 90 درصد تخفیف، به همراه همسر خود شرکت کنید.

 

تخفیف گرفتن آرام و بی صدا
یکی از امتیازهای مهم اعضای باشگاه نوعروس این است که لازم نیست جلوی دوست یا اقوام یا به خصوص خانواده همسر، زیاد بر سر پولی که می خواهید بپردازید چانه بزنید، که هم خودتان معذب شوید و هم، جلوی بعضی ها صورت ناخوشی داشته باشد. فقط کافی است کارت باشگاه خود را ارائه دهید تا تخفیف اعلام شده در سایت را برایتان محاسبه کند.

شرکت در قرعه کشی های ماهیانه اعضای باشگاه نوعروس
نوعروس هر ماه به یک زوج برنده به قید قرعه، جوائز ارزنده ای همچون سفر ماه عسل به جزیره زیبای کیش تقدیم خواهد کرد.

بهره مندی از هدایای نوعروس

 نوعروس بـه صورت ماهــــانه، هدایای ارزنده ای را به قید قرعه یا به مناسبت های مختلف به اعضای باشگاه نوعروس اهدا می کند و شما از طریق خبرنامه نوعروس از این قرعه کشی ها مطلع خواهید شد.

دسترسی به نظرهای سایر کاربران

بیش از صـــد هزار نفر تاکــــنون با راهنـــمایی و مطــالـب آگـــــهی نامه و سایت نوعـــروس مراســـم عروسی خـود را برگزار کرده اند. شما نیز مـی توانید نظـرات خود در مورد خدمات دهنـدگان را در سایـت نوعروس درج کنـید یا از نظرات سایر کاربران استفاده کنید. با این روش، بهتر می توانید مناسب ترین خدمات دهنده را با اطمینان بیشتر برای مراسم خود انتخاب کنید.

لطفا کمی صبر کنید...