معرفی کرم های ضدآفتاب خوب

یک کرم ضد آفتاب خوب، هم از پوست باید محافظت کنه هم حس شادابی و نشاط به ما بده.
پاسخ

اکثریت ما خواهان استفاده ازکرم های ضد آفتاب  هستیم، چرا که از پیری  پوست و سرطان  پوست،هراس  داریم.
با این حال تعدادی از افراد با اینکه از مضررات اشعه های آفتاب با خبر هستن اما ازاستفاده کرم های ضد آفتاب ،اجتناب می کنند. چراکه را که از چرب و چسبناک شدن پوستتشان،همچنین جوش زدن، سفید شدن رنگ پوست و ماسیده شدن کرم پس از آرایش کردن  بیزارند،اگر انتخاب درستی از کرم ضد آفتاب  داشته باشین،قطعا هیچ گونه از  موارد ذکر شده شما را آزار  نخواهند داد.

راهنمای مختصر خرید کرم ضد آفتاب بر حسب نوع  پوست

پوست چرب ومختلط یا مستعد به آکنه:

ازکرم های فاقد  چربی، ضد جوش و بافت بسیارسبک با جذب سریع و ترجیحا از بافت فلویید استفاده کنید.این نوع از کرم، بهترین کرم ضد آفتاب برای شماست.چراکه میتوانید به عنوان زیر ساز آرایش نیزاز آن استفاده کنید و جلوه ای  مات به پوستتون بدین،البته کسانی  که دارای پوست نرمال  هستند و تمایل دارند پوستشان  ظاهری مات داشته باشد از  این گروه از ضد آفتاب نیز میتوانند استفاده  کنند، در غیراینصورت از کرم های  مناسب انواع  پوست،یا پوست خشک و نرمال خریداری شود.

پوست نرمال، خشک  و حساس:

بهترین  کرم ضد آفتاب برای  شما ،حاوی مواد مرطوب کننده و آبرسان و مواد غیر  حساسیت زا  است.شما بهترین  نوع  پوست هنگام خرید از کرم  ضد آفتاب دارید.همین که باتوجه به نوع  پوستتان  کرم را انتخاب  کنید، کافی است 

کرم های ضدآفتاب برای انواع  پوست  نیز طراحی شدن،که برای هر نوع پوست مناسب می باشن،اما  ترجیحا پوست های خیلی چرب از این گروه استفاده نکنند،بهتر است. 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

بهترین کرم های ضد آفتاب
لطفا کمی صبر کنید...