میتونم به خاطر از بین بردن پرده بکارتم ازش شکایت کنم؟

پرسش : من 6سال با پسری دوست بودم و تو این مدت کم و بیش رابطه داشتیم اما نه درحد زن و شوهری، یک روز اون با دادن قرص روانگردان به من تونست فریبم بده و بکارتم رو برداره، من هنوز پیاماشو دارم که قبول داره کاره خودشه ولی مدتیه ک گم و گور شده و انگار زده زیرش، سوالم اینه که با این شرایط اگه من بخوام شکایت کنم ازش، به نتیجه ای میرسم یانه؟ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین، چون میخواد ازدواج کنه.
پاسخ

پاسخ : در پاسخ به سوال طرح شده، توجه شما را به نکاتی جلب میکنم:
1. با توجه به اینکه فرموده اید چندسالی با این فرد «دوست» بودید و با میل و رضایت خودتان با وی در ارتباط بودید، ولو ارتباطی که منجر به دخول نشده باشد، چون رضایت طرفینی وجود داشته است، امکان طرح شکایت کیفری مبنی بر تجاوز یا فریب وجود ندارد.

2. در خصوص رابطه کامل و ازاله بکارت، در صورتیکه میتوانید ثابت کنید در نتیجه مصرف قرص روانگردان، بدون رضایت شما، رابطه جنسی صورت گرفته و ازاله بکارت شده است، میتوانید از این پسر در دادسرا و دادگاه کیفری شکایت کرده، متن پیامک ها را هم به عنوان دلیل و اماره به دادگاه ارائه کنید. در صورتیکه بتوانید در دادگاه ادعای خود را اثبات کنید؛ بابت ازاله بکارت میتوانید خسارت گرفته و اجرت المثل از وی دریافت کنید.

3. در سوال طرح شده، نگفته اید که بعد از آن یکبار که در نتیجه مصرف قرص های روانگردان بوده، آیا بازهم روابط در دفعات بعد وجود داشته است یا خیر؟ در صورتیکه جوابتان مثبت باشد، آن آقا میتواند ادعا کند شما با میل و رضایت تن به رابطه داده بودید که در این صورت بار اثبات موضوع، بر عهده شما خواهد بود!

4. ذکر این نکته ضروری است که شکایت در دادگاه کیفری بهرحال سختی خودش را دارد و باید حمایت روانی لازم از سوی خانواده خود را داشته باشید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

لطفا کمی صبر کنید...