13 عکس

میز جلو مبلی؛ چطور تزیین کنیم؟

اینجا می توانید کلی ایده های جذاب برای تزیین میز جلو مبلی تان پیدا کنید

میز جلو مبلی با اینکه بخش خیلی کوچکی از خانه را در بر می گیرد اما روی دکوراسیون خانه تاثیر چشم گیری دارد. این مقاله به شما کلی ایده برای تغییر دکوراسیون میز جلو مبلی منزل تان می دهد.
از کتاب به عنوان پایه استفاده کنید

از کتاب به عنوان پایه استفاده کنید: می دانیم که قبلا هم میز جلو مبلی تان را با کتاب تزیین کرده اید ولی این بار از کتاب ها به عنوان یک پایه استفاده کنید و وسایل دیگر را روی آن ها قرار دهید.

یک کافه کوچک برای خودتان راه بیاندازید

یک کافه کوچک برای خودتان راه بیاندازید: مسلما فقط زمانی می توانید از این ایده استفاده کنید که میز جلو مبلی تان خیلی بزرگ باشد. اگر چنین میزی داری معطل نکنید و نوشیدنی های مورد علاقه تان را روی آن قرار دهید.

جعبه های زیبا

جعبه های زیبا: می توانید از جعبه های ست و یا متفاوت استفاده کنید. این جعبه ها خیلی کاربردی هستند چون با داشتنِ آن ها کنترل تلویزیون دیگر جلوی چشم نیست ولی همیشه دم دست است.

ترکیب شمع و توتیای دریایی طلایی

ترکیب شمع و توتیای دریایی طلایی: یک دیزاین شیک و غیرمنتظره. آن کاسه پر از کبریت دکوری روی میز جلو مبلی هم کاربردی است و هم کلی طرح و نقش به دکوراسیون منزل اضافه کرده است.

میز جلو مبلی تان را دو برابر کنید

میز جلو مبلی تان را دو برابر کنید: اگر فضای کافی دارید با اضافه کردن یک میز جلو مبلی دیگر می توانید زیبایی آن را دو برابر کنید. یک مجسمه زیبا هم می تواند فضا را جذاب تر کند.

ساکیولنت و تراریوم بکارید

ساکیولنت و تراریوم بکارید: اگر می خواهید روی میز جلو مبلی تان گیاهان طبیعی داشته باشید ولی وقت رسیدگی به آن ها را ندارید بهترین گزینه برای شما این گیاهان هستند.

یک سینی مستطیلی را روی میز جلو مبلی دایره ای قرار دهید

یک سینی مستطیلی را روی میز جلو مبلی دایره ای قرار دهید: یک ترفند هندسی ساده ولی تاثیرگذار. این دیزاین به خصوص برای مینیمالیست هایی مناسب است که می خواهند دیزاین میز جلو مبلی شان ساده و تاثیرگذار باشد.

از وسایل شخصی تان استفاده کنید

از وسایل شخصی تان استفاده کنید: یک قطعه جواهر مورد علاقه تان یا یک یادگاری مثل این قلم های خوشنویسی جذابیت خاصی به میز جلو مبلی تان اضافه می کنند که منحصر به خودتان است.

از رومیزی استفاده کنید

از رومیزی استفاده کنید: کی گفته رومیزی اصلا برای میز جلو مبلی مناسب نیست؟ همانطور که در تصویر می بینید این رومیزی زیبایی دیزاین را چند برابر کرده است.

ترکیب رنگ ها

ترکیب رنگ ها: یک میز جلو مبلی دو طبقه فضای بیشتری برای گذاشتن وسایل دکوری به شما می دهد. در این تصویر رنگ جعبه ها و گل با رنگ فضای کلی خانه کاملا ست شده است و فضا را خاص و گرم کرده است.

اجازه بدهید میز جلو مبلی به تنهایی بدرخشد

اجازه بدهید میز جلو مبلی به تنهایی بدرخشد: وقتی میز جلو مبلی تان خودش یک اثر هنری است مانند میزی که در این تصویر دیده می شوید، اجازه دهید خودش به تنهایی حرف اش را بزند. سه تا گلدانی که روی میز گذاشته شده اند خیلی ساده و شیک هستند و انعکاس آن ها روی میز خیلی صحنه جذابی را خلق کرده است.

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای: این میز جلو مبلی شفاف فضای خانه را مدرن کرده و فرش و سبدهایی که زیرش قرار دارد را به خوبی به نمایش گذاشته است.

فقط از یک ظرف استفاده کنید

فقط از یک ظرف استفاده کنید: اگر میز جلو مبلی تان نسبتا کوچک است فقط کافی است یکی از ظروف هنری مورد علاقه تان را روی آن قرار دهید تا به آن جذابیت ببخشید.

لطفا کمی صبر کنید...