فرقی نمی کند که موهای شما صاف است یا فرفری، برای زیبایی موها همیشه می توانید از طب سنتی کمک بگیرید؛ طب سنتی همیشه بهترین و سالم ترین راه ها را پیش پایتان می گذارد

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

برای تقویت و زیبایی موها روش های خانگی موثری وجود دارد که بعضی از عروس ها از آنها استفاده می کنند. اگر می خواهید با کمک مواد طبیعی و ارزان قیمت موهایی پرپشت و زیبا داشته باشید، از این نسخه های متخصصان طب سنتی استفاده کنید.

با سیر ضدریزش شوید

سیر خواص فوق‌العاده‌ای دارد؛ باعث کاهش چربی خون (به‌خصوص کلسترول) و کاهش فشار خون بالا می‌شود، سیر همچنین محرک دستگاه ایمنی بدن، ضدباکتری، ضدقارچ، ضدانگل‌های روده‌ای، ضدسرطان، خلط‌آور، ضداسهال، تسکین‌دهنده‌ دردهای قلبی و درمان زگیل و واریس است.

مواد لازم:  سیر متوسط هشت یا نه حبه، روغن زیتون یک لیوان کوچک

روش تهیه :سیرها را پوست کنده و له کنید. پوره‌ای را که درست کرده‌اید در یک کاسه بریزید. روغن زیتون را در ماهیتابه گرم کنید؛ سپس روی پوره سیر ریخته و هم بزنید تا یکدست شود. مخلوط سیر و روغن زیتون را در یک بطری شیشه‌ای بریزید و بگذارید دو تا سه روز بماند. هفته‌ای دو مرتبه این ماسک خانگی را روی پوست سرتان بگذارید و ماساژ دهید. اجازه بدهید ماسک به مدت یک ساعت روی موهای‌تان بماند، سپس با آب ولرم بشویید.

درخشان شوید

این ماسک برای موهای خشک و شوره‌دار مناسب است. کافیست بعد از شامپو زدن موها‌یتان از این ماسک 100 درصد طبیعی استفاده کنید.

مواد لازم: تخم‌مرغ یک عدد، ماست چهار قاشق غذاخوری

روش تهیه: تخم‌مرغ را با ماست هم بزنید تا یکدست شود. بعد ازشامپو زدن موها این ماسک را روی آنها قرار دهید و پوست سر و نوک موها را ماساژ دهید. اجازه بدهید ماسک به مدت پنج دقیقه روی موهایتان بماند، سپس با آب ولرم بشویید

ماسکی برای موهای خشک

مواد لازم: زرده تخم‌مرغ یک عدد، سس مایونز 4/1 فنجان

روش تهیه: زرده تخم‌مرغ را با سس مخلوط کنید و هم بزنید تا کاملا یکدست شود. ماسک را به پوست سرتان بمالید و با دستمال یا حوله گرم ببندید. ماسک را 45 دقیقه روی موهای‌تان نگه دارید، سپس با آب ولرم بشویید.

ماسکی برای ریزش موها

مواد لازم: تخم‌مرغ یک عدد، عسل یک قاشق سوپخوری

روش تهیه: تخم‌مرغ را با عسل مخلوط کنید و هم بزنید. ماسک را روی موهای خود گذاشته و بعد از 15 دقیقه با آب ولرم بشویید.

ماسکی برای تقویت موها

مواد لازم: عسل یک قاشق سوپخوری، سس مایونز یک قاشق سوپخوری، ماست یک قاشق سوپخوری، زوغن زیتون یک قاشق سوپخوری، زرده تخم‌مرغ یک عدد

روش تهیه: همه مواد فوق را با هم مخلوط کنید و هم بزنید تا یکدست شوند.ماسک آماده شده را به مدت دو ساعت روی موهای‌تان نگه دارید، سپس با آب ولرم بشویید.

نرم و درخشان شوید

مواد لازم: عسل یک قاشق چایخوری، ماست یک قاشق چایخوری، سس مایونز یک قاشق غذاخوری

روش تهیه: مواد را با هم مخلوط کنید و هم بزنید تا یکدست شود. ماسک را روی موهای‌تان قرار دهید و بعد از دو ساعت با آب ولرم شست‌و‌شو دهید.

فرفری ها به گوش!

مواد لازم: تخم‌مرغ دو عدد، روغن ذرت دو قاشق سوپخوری

روش تهیه: تخم‌مرغ‌ها را با روغن ذرت هم بزنید. ماسک به دست آمده را به پوست سر خود بمالید و کمی ماساژ دهید و پس از یک ساعت موهایتان را با آب ولرم بشویید.

حساسها موزی شوید!

می‌توانید با استفاده از مخلوط موز له شده و عسل، تخم‌مرغ و شیر و مقداری روغن زیتون نیز یک ماسک مو تهیه کنید. این ترکیبات را کاملا با یکدیگر مخلوط کنید و برای کسب نتایج معجزه‌آسا آن را روی سر خود بمالید.

شما از نسخه های مادربزرگتان چیزی به خاطر دارید که برای زیبایی موها موثر باشد؟

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.