اگر در روزهای نزدیک عروسی به دلیل استرس، ناراحتی یا کم خوابی دچار سیاهی دور چشم شدید این نسخه گیاهی درمان سیاهی دور چشم را حتما امتحان کنید

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

با صرف کمی حوصله و دقت برای تهیه یک نسخه خانگی، می توانید چشم های زیبا و درخشان تری داشته باشید. شاید با استفاده از یک ماسک ساده پوست و پد دورچشم زیبایی شما در شب عروسی تان چند برابر شود و در مهمانی ها جوان تر از سن تان به نظر برسید. پس این نسخه های گیاهی را امتحان کنید و سراغ کرم های مختلف و گران قیمت نروید.

بدون پف شوید

گیاه بابونه دارای خواص معجزه آسایی برای رفع پف و گودی دور چشم است. این گیاه علاوه بر خواص آنتی باکتریالی که دارد از هر گونه التهاب و تورم نیز جلوگیری می کند. امروزه عصاره بابونه در ترکیبات بسیاری از محصولات به خصوص انواع شوینده ها مانند صابون یا ژل های شست وشو دهنده پوست صورت به وفور دیده می شود. به طور کلی می توان گفت گیاه بابونه در رفع التهاب، قرمزی پوست و حساسیت غوغا می کند. تیرگی و گودی زیر چشم و هرگونه خواب آلودگی چشم با استفاده از گیاه بابونه قابل برطرف شدن است. اگر پوست صورتت ان حساس و ملتهب است می توانید برای شستن پوستتان از جوشانده گیاه بابونه استفاده کنید. این جوشانده پوست شما را به خوبی تمیز کرده و از رشد هرگونه باکتری و ترشح بیش از حد چربی جلوگیری می کند.

آنچه لازم دارید:

10 گرم گل خشک شده بابونه و کمی آب گرم

روش کار:

گل های بابونه را در ظرفی قرار داده و روی آن آب داغ بریزید. بگذارید تا سرد شود. سپس آن را از صافی رد کرده و در یخچال نگه دارید. کمی پنبه را به مایع خنک شده آغشته کرده و همانند پد روی چشمهای تان به مدت 15 تا 20 دقیقه قرار دهید. به جای این همه زحمت می توانید از چای کیسه ای بابونه نیز استفاده کنید. البته باید ابتدا چای کیسه ای را در آب خیس کنید سپس در یخچال قرار دهید تا خنک شود، آن وقت روی چشمهایتان قرار دهید. بابونه باعث رفع گودی و خستگی چشمهای تان می شود.

خیار؛ ضد تیرگی و کبودی

یکی از بهترین راه حل ها برای رفع تیرگی و کبودی دور چشم استفاده از خیار است. البته نوع صنعتی آن به صورت بسته بندی شده در بازار موجود است و شما می توانید به راحتی با قراردادن این پدها به مدت 20 دقیقه روی چشمهای تان از شر پف، تیرگی و کبودی زیر چشمهایتان خلاص شوید؛ اما نسخه خانگی آن شاید راحت تر، کم هزینه تر و موثرتر باشد. کافی است دو برش نازک خیار را در کمی جوشانده بابونه یا اسطوخودوس بجوشانید تا کمی نرم شود سپس آن را در یخچال قرار داده تا خنک شود. بعد از اینکه آن را از یخچال بیرون آوردید دراز بکشید و پد خیار را روی چشمهایتان قرار دهید. بعد از 20 دقیقه حلقه های خیار را بردارید.از آنجاییکه خیار باعث طراوت پوست می شود خواب آلودگی را از چشمهایتان دور می کند.

شما هم دور چشم تان کبودی و حلقه سیاه دارید؟ برای از بین بردنش چه کارهایی تا به حال کرده اید؟

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.