اگر فکر میکنید ممکن است چیزی به نام خیانت زندگی مشترک شما را تهدید کند ، حتما این موارد را بخوانید و با دقت بیشتری به زندگی مشترکتان فکر کنید

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

1- تأخیر بی علت
مدتی است که همسرتان هر شب دیر به خانه می آید. او معمولاً توضیح یک خطی برای این موضوع مطرح می کند و شما را درجریان کارهای خود نمی گذارد.
2- دست به لباس هایم نزن
همسرتان اخیرا از شستن لباس هایش توسط شما جلوگیری می کند. او بارها و بارها به شما تاکید می کند که لباس های او را نشویید تا به خشکشویی بسپارد.
3- قول هایش را فراموش می کند
اگر همسرتان به تازگی دچار فراموشی بیش از حد شده ممکن است اولویت دیگری از زندگی اش سر درآورده باشد.
4- ولخرجی کارت بانکی مخفی
اگر یک کارت بانکی جدید به نام همسرتان پیدا کرده اید، هوشیار باشید. ولخرجی های زیاد یا داشتن یک کارت بانکی جدید که مخفی بوده، می تواند یک نشانه برای خیانت باشد.

نشانه های مردان خیانتکار
5- تلفن همراه؛ شاهراه کشف خیانت
اگر همسرتان بیش از حد تلاش می کند که شما به تلفن همراه او دسترسی نداشته باشید، برای آن رمزهای عجیب و غریب می گذارد یا حتی با خود به دستشویی و حمام می برد، باید نسبت به ارتباطات او تردید کنید. به علاوه در آن سوی قضیه، اگر همسرتان هیچ مقاومتی نسبت به جستجوی تلفن همراهش توسط شما ندارد و به راحتی اجازه می دهد هر وقت خواستید تمام گوشی او را چک کنید، خیالتان راحت باشد. اما اگر سه مورد دیگر از این نکات درباره او صدق می کند ممکن است پای گوشی دیگری در میان باشد.
6- دوری از تختخواب مشترک
اگر میل جنسی همسرتان به شکل غیرطبیعی کاهش یافته و دیگر تمایلی به رابطه زناشویی ندارد حتما باید علت را جویا شوید.
7- آفتاب از کدوم طرف دراومده مهربون شدی؟
اگر همسرتان به طور ناگهانی و در عرض چند هفته یا چند ماه مکرراً هدیه های زیاد یا گران قیمتی برایتان می آورد باید نسبت به رفتار او تردید کنید.
8- دستگاه مشترک موردنظر خاموش است!
اگر تلفن همراه همسرتان ساعات طولانی در طول روز خاموش است، پیام هایتان را پاسخ نمی دهد یا دیر پاسخ می دهد حتما علت آن را از همسرتان بپرسید.
9- بذار تو حال خودم باشم
اگر همسرتان در ارتباط با شما یا فرزندان شکاف ایجاد کرده، کمتر در جمع های خانوادگی حضور می یابد، حضور در جمع او را عصبی می کند و ... شاید شخص دیگری او را به خود مشغول کرده است.

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.