وعده دیدار ما؛ 13 تا 23 مهرماه، مصلی امام خمینی(ره)، راهروی اصلی، غرفه شماره 208 ، غرفه رسانه نوعروس رسانه نوعروس با حضور در این نمایشگاه و معرفی سایت نوعروس به عنوان تنها رسانه اینترنتی برنامه‌ریزی عروسی قصد دارد تا هرچه بهتر و به‌روز تر خدمات خود را به زوج‌های جوان در آستانه ازدواج ارائه دهد.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

ششمین نمایشگاه و جشنواره رسانه‌های دیجیتال امسال میزبان بیش از 1000 پایگاه اینترنتی و رسانه برخط است و در قالب شش بخش اصلی و 4 بخش فرعی و با هدف ایجاد بستر رقابتی میان تولیدکنندگان رسانه‌های دیجیتال و در جهت رشد، شکوفایی و رونق بخشی به بازار داخلی و خارجی محصولات ایرانی از 13 تا 22 مهرماه در مصلی تهران برگزار می‌شود.

حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکل‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری دیجیتال از جمله مواردی است که این مرکز در دستور کار قرار داده است، به همین جهت تلاش است تا با ایجاد جایگاهی معتبر برای عرضه و ارزیابی رسانه‌های دیجیتال در کشور، بستر مناسب برای تولید و توسعه‌ی‌ محتوای منطبق بر فرهنگ بومی، ملی و اسلامی، در حوزه رسانه‌های دیجیتال فراهم آورده شود.

رسانه نوعروس با حضور در این نمایشگاه و معرفی سایت نوعروس به عنوان تنها رسانه اینترنتی برنامه‌ریزی عروسی قصد دارد تا هرچه بهتر و به‌روز تر خدمات خود را به زوج‌های جوان در آستانه ازدواج ارائه دهد. این خدمات اینترنتی در 3 قالب نیازمندی های عروسی، معرفی خدمات دهندگان بخش عروسی در شهر تهران به تفکیک منطقه و راهنمای گام به گام برنامه ریزی عروسی (لیست خرید جهیزیه و لیست کارهای مربوط به برگزاری جشن عروسی) به مخاطبان عرضه می شوند و امکان ثبت نام رایگان در سایت نوعروس و دریافت اشتراک رایگان نسخه چاپی نوعروس و خبرنامه الکترونیکی نیز برای زوج های جوان فراهم شده است.

وعده دیدار ما؛ 13 تا 23 مهرماه، مصلی امام خمینی(ره)، راهروی اصلی، غرفه شماره 208 ، غرفه رسانه نوعروس

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.