عوامل مختلفی می تواند باعث شود که شما میل جنسی تان را نسبت به همسزتان از دست بدهید؛ از عوامل فیزیولوژیک و جسمی گرفته تا مصرف یک سری داروهای خاص یا اختلافات خانوادگی و ...

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

 اما راه حل چیست و چطور می توان به سطح طبیعی از میل جنسی رسید؟ این روش ها را امتحان کنید.

DHEA
کمبود دی هیدرو اپی ایندسترون می تواند منجر به کمبود میل جنسی شود. این انتقال دهنده عصبی برای تولید تستوسترون یعنی هورمونی که میل جنسی را بالا می برد، لازم است. در یک مطالعه علمی مشخص شده است خانم هایی که از مکمل های حاوی DHEA استفاده می کنند از میل جنسی بیشتری برخوردار هستند. البته این درمان هیچ تاثیری روی میل جنسی مردانه ندارد.

طب سوزنی
اگر به هر دلیلی تمایلی به برقراری رابطه با همسرتان ندارید و نمی خواهید وظایف زناشوییتان را انجام دهید شاید بد نباشد 12 جلسه طب سوزنی را طی 12 هفته پشت سر هم امتحان کنید به خصوص اگر به دنبال مصرف داروهای ضد افسردگی دچار این مشکل شده اید.

         

تستوسترون
هورمون درمانی یکی از رایج ترین درمان هایی است که برای افزایش میل جنسی به خانم ها پیشنهاد می شود اما هنوز تاییدیه انجم غذا و داروی آمریکا را ندارد. البته تعدادی از مطالعات نشان داده است که این هورمون می تواند باعث افزایش میل جنسی درخانم ها شود ولی ریسک سرطان سینه و بیماری های قلبی و عروقی را به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این درمان با تستوسترون می تواند باعث جوش و رشد موهای زائد بدن نیز بشود.

یوگا
در یک مطالعه علمی مشخص شده است که خانم هایی که به مدت 12 هفته یوگا انجام داده اند نه فقط میل جنسی بالاتری دارند، بلکه زودتر تحریک می شوند و ارگاسم قوی تری را نیز تجربه خواهند کرد و راضیت جنسی بالاتری خواهند داشت. علاوه بر این یوگا می تواند باعث کاهش درد موفع نزدیکی در خانم ها شود.

بوپروپیون
این قرص ضد افسردگی سطح دوپامین و نوراپی نفرین را در بدن بالا می برد. این دو هورمون باعث افزایش تحریک پذیری جنسی می شود و در یک مطالعه علمی مشخص شده 72 درصد از خانم هایی که از این دارو استفاده می کنند به رضایت کامل جنسی می رسند.

رژیم غذایی مدیترانه ای
رژیم غذایی سالم پاسخی قطعی به همه مشکلات است و کمبود میل جنسی هم از این قاعده کلی مستثنی نیست. متخصصان تغذیه می گویند استفاده از رژیم غذایی مدیترانه یعنی افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات و روغن ها و دانه های روغنی سالم می تواند باعث شود میل بیشتری برای نزدیکی به همسرتان داشته باشید.

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.