برای اینکه بدانید کدام آرایش برای چشمان شما مناسب است باید به شکل چشم ها توجه کنید و اول فرم شان را تشخیص دهید، بعد می توانید آرایش مخصوص چشمهای خودتان را آغاز کنید

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

اگر می خواهید در مهمانی های قبل و بعد از عروسی چشم های زیبایی داشته باشید باید به آرایش چشم تان اهمیت دهید. آرایش چشم ظرافت هایی دارد که شاید نتوان خیلی راحت آنها را یاد گرفت؛ تکنیک هایی که تنها باید در میان آرایشگران از آنها سراغ گرفت اما کار نشد ندارد. هرقدر هم در آرایش چشم ناشی باشیداگر کمی سعی کنید می توانید بهترین آرایش برای چشم های خودتان را شناسایی کنید به خصوص اگر بخواهید زیباترین و در عین حال طبیعی ترین چهره را داشته باشید. ما می خواهیم در اینجا به شما بگوییم برای انواع مختلف چشم چه آرایشی برازنده تر است و چگونه می توان عیوب چشم را پوشاند تا چشم ها زیباتر از همیشه به نظر برسند.

اگر چشمان با فاصله دارید

بهتر است از خط چشمهای گوشه دار استفاده کنید یعنی خط چشم از گوشه داخلی چشم بیرون بیاید، این کار باعث می شود فاصله میان چشمهای شما کمتر خودش را نشان دهد چون خط چشم این فاصله را می پوشاند.

اگر چشمانی ریز دارید

برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم پایین بکشید چشم ها درشت تر جلوه می کنند.

اگر چشمانی گرد دارید

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید. درضمن بهتر است گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

اگر چشمانی نزدیک به هم دارید

شما نباید خط چشم تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید یعنی از نصف پایانی یا یک سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند.

اگر چشمانی از حدقه بیرون زده دارید

پیشنهاد می کنیم پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید. درضمن توصیه میکنیم از سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید، چون سایه تیره نیز بیرونزدگی را می پوشاند. وقتی تیرگی های پشت چشم زیاد شود چشم فرورفته تر جلوه میکند.

 اگر چشمان گود رفته دارید

شما به هیچ وجه نباید داخل چشمها یا اطراف آنها را سیاه کنید چون چشمهایت ان خیلی ریز و گود رفته تر جلوه خواهد کرد. بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است البته سایه های روشن هم به این هدف شما کمک می کنند.

اگر چشمانی درشت دارید

اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است، همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم ها کوچکتر و گردتر جلوه می کنند.

انتخاب برای آرایش و میکاپ روز عروسی رو میتونی در این لیست ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.