حالا که به خوشی جشن عروسی برگزار شده است و می خواهید چمدان سفر ببندید و به یک ماه عسل به یاد ماندنی بروید، باید بدانید در چمدان ماه عسل چه بگذارید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

شاید دلتان ‌نخواهد در سفر ماه‌عسلتان مجبور به حمل چمدان‌هایی شوید که حتی نصف لباس‌هایی را که داخلش هست را هم باز نکرده‌اید. اگر تصمیم قطعی دارید که در محتویات چمدان ماه عسلتان تجدیدنظر کنید، راهکارهای پیشنهادی ما را جدی بگیرید.

چه ساکی همراه داشته باشیم؟

خیلی از افراد از به همراه داشتن کیف و ساک دستی در سفر خودداری می‌کنند، اما شما باید حتما دو ساک در اندازه های متفاوت همراه خود داشته باشید؛ یک چمدان کوچک سفری که بتوانید آنرا همراه خود داخل هواپیما ببرید و یک ساک بزرگ که موقع خرید خیلی به کارتان خواهد آمد. برای سفرهایی مثل ماه عسل کیف‌های بندی که فضای زیادی برای جدا دادن انواع لباسها دارند، گزینه خوبی است. البته چمدان‌های کوچکی هم هستند که کلی جیب کوچک و بزرگ برای قرار دادن لپ تاپ ، کلاه، عینک و وسایل جانبی دارند. سایز ساک یا کیفی که می‌توانید همراه خود داخل هواپیما ببرید، بسته به شرکت هوایی که با آن سفر می‌کنید، متفاوت است. به همین دلیل سعی کنید یک ساک دستی کوچک همراه خود داشته باشید که اگر لازم شد برخی از وسایلتان را داخل آن قرار دهید. علاوه‌بر این یک جتف جوراب، یک روسری یا شال و یک لباس راحتی هم داخل کیف دستی‌تان بگذارید تا اگر چمدان‌هایتان گم شد یا جا ماند، بتوانید حداقل یک شب را با آنها سپری کنید.

چه لباسی ببریم؟

حرفه‌ای‌ها و آنهایی که از 365 روز سال نصفش را در سفر هستند،‌اغلب توصیه می‌کنند که از هفته پیش از سفر، لباس‌هایتان را داخل چمدان قرار دهید تا در این فاصله، فرصت کافی برای کم و زیاد کردن لباس‌ها داشته باشید و احیانا اگر چیزی جا ماند، به چندانتان اضافه کنید. یادتان باشد که یکی دو لباس راحتی، یک جفت شلوار جین تیره و یک ژاکت سبک تقریبا برای سفر به هر نقطه‌ای از دنیا ضروری است و محال است که در طول سفر به کارتان نیاید. لازم نیست همه کفش‌هایتان را داخل چمدان بریزید، اما یک جفت کفش پاشنه بلند، یک جفت کفش راحت و بدون پاشنه و یک جفت کفش ورزشی واقعا ضروری است.

کدام لوازم آرایشی بهداشتی مناسب سفرند؟

به طور قطع دوست دارید در سفر ماه عسلتان، بهترین چهره و ظاهر را داشته باشید، اما یادتان باشد که حمل همه این وسایل در چمدانتان، به ویژه در سفرهای خارجی باعث می‌شود که بیشتر از دیگران برای بازرسی امنیتی فرودگاه معطل شوید. یک یا دو رژلب کوچک و دستمال مرطوب‌کننده داخل کیف دستی‌تان قرار دهید. کرم ضدآفتاب و مرطوب‌کننده هم که جزو بایدهای چمدان سفر هستند.

دارو فراموش نشود

بله؛ فراموش نکنید که داروهای مصرفی خود را به اضافه یک بسته قرص آسپیرین و کرم ضد خارش با خود ببرید. بد نیست حوله تمیز و دستمال مرطوب کننده اضافی هم در چمدانتان داشته باشد. در ضمن پول خود هم برای انعام دادن و خریدهای خیلی کوچک حسابی به دردتان می خورد.

اگر بخواهید چمدان ماه عسل ببندید چه چیزهایی را در اولویت قرار میدهید؟

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.